To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Balance Box - narzędzia budowania równouprawnienia w organizacjach
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

BalansPL, inicjatywa wspierająca obecność kobiet w programach wydarzeń, konferencji i paneli dyskusyjnych, zaprasza na spotkanie "Balance Box - narzędzia budowania równouprawnienia w organizacjach". 

Podczas wydarzenia odbędzie się panel dyskusyjny, podczas którego porozmawiamy z zaproszonymi przedstawicielkami i przedstawicielami przedsiębiorstw działających na terenie Dolnego Śląska. Skupimy się na temacie dobrych praktyk i narzędzi, które wspierają równouprawnienie w miejscu pracy, zapytamy o doświadczenia firm z różnego sektora oraz o ich największe wyzwania. 

W panelu dyskusyjnym porozmawiamy m.in. z Bartoszem Regą, co-CEO Monterail, a także z Tomaszem Szpikowskim, założycielem i prezesem Bergman Engineering oraz Test Army Group.

W drugiej części spotkania, wspólnie ze wszystkimi osobami uczestniczącymi w spotkaniu, skupimy się na wypracowaniu narzędzi wspierających równouprawnienie w miejscu pracy, które skupione będą na konkretnych obszarach, takich jak m.in. rekrutacja, onboarding czy retencja. 

Wydarzenie odbędzie się 5. grudnia (czwartek) w centrum Wrocławia (w godzinach 17 - 21). Jest to spotkanie zamknięte, mamy możliwość zaprosić do udziału w nim jedynie 30 osób. Z grona zgłoszeń wybierzemy te osoby, które naszym zdaniem w największym stopniu skorzystają na udziale w nim. Szczególnie zapraszamy przedstawicielki i przedstawicieli przedsiębiorstw działających w naszym regionie oraz osoby reprezentujące organizacje pozarządowe skupione na tematyce spotkania. 

Rejestracja jest możliwa do 3. grudnia. Potwierdzenie możliwości uczestnictwa zostanie rozesłane drogą mejlową 4. grudnia.

Projekt finansowany jest z budżetu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Wrocław