15 CHARYTATYWNY BAL PRZEBIERAŃCÓW DLA DZIECI

16 lutego 2020, 14:00-18:00 (niedziela)

Sheraton Sopot Hotel, Conference Center & Spa, Sopot Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Cena biletu obejmuje uczestnictwo dziecka w balu. Opiekunowie (maksymalnie 2 na dziecko) wchodzą bezpłatnie. Bilet internetowy

Cena biletu obejmuje uczestnictwo dziecka w balu. Opiekunowie (maksymalnie 2 na dziecko) wchodzą bezpłatnie.

Wyprzedane 50,00 zł Wyprzedane


NIE ZDĄŻYŁAŚ /ŁEŚ KUPIĆ BILETU PRZEZ INTERNET? NIE MARTW SIĘ!

BILETY MOŻNA JESZCZE NABYĆ NA MIEJSCU (WEJŚCIE DO CENTRUM KONFERENCYJNEGO HOTELU SHERATON W SOPOCIE) OD GODZ 14 W CENIE 60 ZŁ (płatność gotówką) ZAPRASZAMY SERDECZNIE - BAL JEST NA BARDZO DUŻEJ PRZESTRZENI WIĘC STARCZY MIEJSCA DLA WSZYSTKICH. DO ZOBACZENIA!


W karnawale czas na? BALE! :)

Piętnasty już raz Wolontariusze pracują niczym pszczółki roju królowej z ula Mai aby przygotować dla Was wyjątkowy, bajkowy, niezapomniany bal. Zapraszamy wszystkie dzieci na wspólne tańce, skoki na dmuchańcach, zajęcia rękodzielnicze i eksperymenty chemiczne, loterię - gdzie każdy los wygrywa - oraz inne atrakcje. Wyszukajcie w szafie najlepsze przebranie (albo wypożyczcie je na balu) i przybywajcie! Zabawa będzie tym wspanialsza, że cały dochód z balu pozwoli spełnić marzenia ciężko chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Trzeba Marzyć.

Zobacz jak bawiliśmy się na poprzednich balach:

Film z 10 balu

Film z 12 balu

Zdjęcia z 11 balu

Zdjęcia z 12 balu

Zdjęcia z 13 balu

Zdjęcia z 14 balu

Dla dzieci w jakim wieku jest bal?

Na Balu Fundacji Trzeba Marzyc dzieci w każdym wieku znajdą coś dla siebie. Począwszy od maluchów, dla których przygotowujemy specjalną, cichszą niż inne miejsca, salę zabaw, przez przedszkolaki, które chętnie poskaczą na dmuchańcach i wczesnoszkolniaki, które na pewno oczaruje bajkowa chemia i eksperymenty, aż po starsze szkolne dzieci które zapewne chętnie sprawdzą swoje umiejętności strzelców galaktycznych.

Polecamy ubrać się lekko (w salach jest ciepło).

Zachęcamy do zabrania wygodnych butów - Centrum Konferencyjne jest dosyć duże, a do większości atrakcji dzieci lubią wracać więc spory spacer gwarantowany ;)

Będzie nam miło (i łatwiej) jeśli na dodatkowe atrakcje przygotujecie gotówkę w mniejszych nominałach aniżeli 100 zł 

W trakcje balu można posilić się kupując pizzę oraz drożdżówkę lub ciasto i napoje - dania obiadowe z przyczyn logistycznych dostępne są jedynie w restauracji hotelu. 

Przypominamy, że zabawa na sali balowej trwa od 14:00 do 18:00 i jest w cenie biletu. Pozostałe atrakcje są płatne - w ten sposób zbieramy fundusze abyśmy mogli spełniać kolejne dziecięce marzenia.

Do zobaczenia na Balu! 


Zobacz również:

imprezy Bal przebierańców Impreza dla dzieci Karnawał Wydarzenia Charytatywne wydarzenia Sopot