Ks. Jakub Bartczak - #siemodle

18 Kwietnia 2021, 19:00 (Niedziela)

Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny / miejsca siedzące nienumerowane

dostępnych: 32

18 Kwietnia 2021, 18:00 30,00 zł

Ks. Jakub Bartczak swoją twórczością wywołuje spore zamieszanie na polskiej scenie muzycznej. Rapujący ksiądz trafia do tysięcy słuchaczy przede wszystkim pozytywnym przekazem oraz mocnym świadectwem wiary. Jak piszą wielbiciele księdza w mediach społecznościowych jego wykonania niejednokrotnie przewyższają poziomem przedstawicieli polskiej rap sceny.

Po raz kolejny wystąpi w Dobrym Miejscu. Tym razem w koncercie pt. #siemodle.

Świeżych utworów, największych hitów i wyjątkowej atmosfery - tego na pewno możecie się spodziewać:).


ks_kuba_bartczak


Ksiądz Kuba Bartczak

Polski ksiądz, raper i autor tekstów. Niegdyś znany również jako "Mane" członek hip-hopowych ekip z Wrocławia (Drugi komplet, Drutz). W 2013 roku wydał swoją płytę pt "Powołanie", która została bardzo pozytywnie odebrana w Polsce. Największe media zapraszały ks. Kubę żeby opowiadał o sobie, a komercyjne stacje radiowe grały jego kawałki. Jednak jak deklaruje: "Nie zamierzam robić muzycznej kariery, chcę być zwykłym księdzem na parafii". Kariera dzieje się jednak mimo wszystko - na youtube jego teledyski wyświetlane są setki tysięcy razy, a utwór "Wolność" został wybrany Premierą Roku 2014.

Cała Polska zdążyła już usłyszeć, że warto czytać Pismo Święte! I do tego cały ten raban powstał po godzinach, bo w ciągu dnia ks. Jakub odprawia Msze, spowiada, uczy w szkole. W wolnych chwilach daje koncerty, pracuje jako kapelan w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu.

Angażuje się w akcje charytatywne żywienia bezdomnych, prowadzi grupę w neokatechumenacie oraz działa jako duszpasterz młodzieży. Co roku chodzi również na pielgrzymki i zachęca swoim działaniem młodych do wiary w Boga.

Strona organizatora: https://dobremiejsce.org/

Zobacz również:

koncerty Hiphop Koncert Kościół wydarzenia Warszawa