Warsztat online 17.04 godz. 11:00 cz. 1 “Jak patrzeć na plakat i identyfikację wizualną" - Kompozycja, forma i kolor w sztuce

17 Kwietnia 2021, 11:00-12:30 (Sobota)

online, poprzez platformę ZOOM, link po potwierdzeniu rezerwacji,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztat online: “Jak patrzeć na plakat i identyfikację wizualną" cz. I - Kompozycja, forma i kolor w sztuce
już niedostępne -

[WSTĘP WOLNY] dzięki Urzędowi Dzielnicy Bielany 

Praktyczne warsztaty online prowadzone przez artystę, grafika Stanisława Gajewskiego. 

Celem warsztatów jest popularyzacja plakatu jako jednego z najważniejszych środków przekazu wizualnego w przestrzeni publicznej. Warsztaty składają się z części praktycznej, w ramach której uczestnicy poznają środki formalne i ich działanie w zastosowaniu do przekazu wizualnego (plakatu) oraz części teoretycznej poświęconej uzasadnieniu zastosowania wybranych środków formalnych jako nośnika treści w plakacie.

Stanisław Gajewski - Absolwent Wydziału Grafiki ASP w Warszawie (dyplom 2013 w Pracowni Ilustracji Zygmunta Januszewskiego oraz w Pracowni Plakatu Mieczysława Wasilewskiego); 2014-2018 doktorant w Pracowni Plakatu i Grafiki Wydawniczej Lecha Majewskiego na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Autor ilustracji, rysunków, plakatów, instalacji i działań w przestrzeni publicznej. Organizator i prowadzący warsztaty z zakresu ilustracji i plakatu oraz wykłady z historii plakatu. Uczestniczył w ponad 100 wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Laureat stypendiów, wielokrotnie nagradzany i wyróżniany w konkursach krajowych i międzynarodowych. Członek współzałożyciel i wiceprezes FECO Poland - Polskiego Oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Artystów Karykatury; członek Rady Programowej Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego.


Zgodnie z RODO, informuję, że udostępnianie wizerunku jest czynnością po stronie uczestnika i jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie. Jednocześnie nie jest niezbędne do uczestnictwa w szkoleniu, więc osoby nie wyrażające zgody są proszone o wyłączenie lub zakrycie kamerki.


Zobacz również:

szkolenia