To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Spotkanie odbędzie się 12 listopada o godz. 19:00 w Bielańskim Ratuszu w sali widowiskowej bielańskiego Ratusza, przy ul. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego) Wykład i spotkanie "Turkusowa organizacja XXI wieku" z prof. Andrzejem Blikle

Spotkanie odbędzie się 12 listopada o godz. 19:00 w Bielańskim Ratuszu w sali widowiskowej bielańskiego Ratusza, przy ul. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego)

już niedostępne -

12 listopada kolejne ciekawe wydarzenie realizowane przez Bielańską Akademię Umiejętności. 

Wykład "Turkusowa organizacja XXI wieku" i spotkanie z prof. Andrzejem Blikle w ramach #BAUPrzedsiębiorczość. prof. Andrzej Blikle jest znanym i cenionym przedsiębiorcą oraz Absolwentem Wydziału Matematyki i Fizyki UW. Urodził się podczas obrony Warszawy we wrześniu 1939 w biurze firmy Blikle przy ul. Nowy Świat. Równolegle z karierą naukową kształcił się również w cukiernictwie, uzyskując w latach 70. kolejno stopnie czeladnika i mistrza cukierniczego. W latach 1990-2010 (z krótką przerwą) był prezesem zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Blikle (istniejącej od 1869 rodzinnej firmy cukierniczej). W latach 2010-2012 pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej, a w 2013 został wiceprzewodniczącym rady nadzorczej tej firmy, był jej większościowym udziałowcem. W 2012 jego rodzina po przekształceniach utraciła wpływ na zarządzanie firmą, Andrzej Blikle pozostał jej mniejszościowym udziałowcem.

Organizacja turkusowa (nazwa pochodzi z książki F. Laloux "Pracować inaczej", choć związane z nią idee są znane od połowy XX wieku) to firma lub instytucja, która swoją ponadprzeciętną skuteczność — w tym biznesową, jeżeli jest firmą — zawdzięcza odrzuceniu większości zdawałoby się nienaruszalnych zasad korporacyjnego porządku. Wykład stanowi skróconą wersję kursu turkusowej samoorganizacji i obejmuje następujące tematy:

  • Idea turkusowej organizacji z przykładami
  • Budowanie relacji interpersonalnych
  • Motywowanie godnościowe
  • Zarządzanie procesowe

Wstęp wolny. Obowiązuje rejestracja. Miejsce: sala widowiskowa Urzędu Dzielnicy Bielany.


Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa