To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Larp Co począć z Tam Linem? - rola żeńska
Wyprzedane 70,00 zł Wyprzedane
  Larp Co począć z Tam Linem? - rola męska
Wyprzedane 70,00 zł Wyprzedane
  Larp Co począć z Tam Linem? - rola uniseks
Wyprzedane 70,00 zł Wyprzedane

Larp to aktywność na pograniczu gry i sztuki, polegająca na realizacji zadań i celów poprzez wcielaniu się w role oraz na wspólnym tworzeniu i przeżywaniu opowieści, podobnie jak w improwizowanym teatrze. Jako BlackBox 3City organizujemy spotkania z larpami w Trójmieście od 2014 roku. Jak co roku otwieramy kolejny sezon naszej działalności weekendowym wydarzeniem skierowanym głównie do graczy. Przygotowaliśmy dla Was 2 warsztaty, na które zapraszamy do Konsulatu Kultury w Gdyni oraz na larp, który odbędzie się w wyjątkowo magicznych wnętrzach gdańskiego Ratusza Staromiejskiego.

Larp

Sobota, 17:00 — 22:00, Ratusz Staromiejski w Gdańsku

W sobotni wieczór zapraszamy Was do na nowozelandzki larp Fantasy

Co począć z Tam Linem?

Dzięki uprzejmości Nadbałtyckiego Centrum Kultury gra odbędzie się w gościnnych progach Ratusza Staromiejskiego w Gdańsku.

What to do about Tam Lin? to gra stworzona w oparciu o świat gry fabularnej Changeling: The Lost, znanej w Polsce pod tytułem Odmieniec. Scenariusz gry jest dość rozbudowany, podobnie jak świat gry. Liczą się w nim obyczaje, tradycje i odwieczne prawa, a same postacie wyposażone są w liczne magiczne umiejętności. Dlatego, aby wziąć udział w grze, należy zapoznać się z bogatym opisem reguł, panujących podczas spotkań Fae i Śmiertelników. Warto to zrobić, bo radość w graniu Odmieńcem kryje się w subtelnościach, dwuznacznościach i odczytywaniu intencji skrytych pomiędzy wierszami precyzyjnie dobranych słów.

Prosimy o przybycie w stroju adekwatnym do magicznego settingu gry: magicznego, wczesnego średniowiecza silnie infuzowanego legendami i baśniami!

Zobacz również:

kultura i sztuka Larpy Warsztaty wydarzenia Gdańsk