BBQ4.IT vol. 6

10 Września 2021, 15:00 (Piątek) - 11 Września 2021, 15:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet
już niedostępne 64,00 zł -


BBQ4.IT to wydarzenie, które od 2016 roku wpisało się na dobre w kalendarz programistycznych eventów w południowej Polsce. Od początku ideą konferencji była wspólna zabawa przy grillu, dyskusje oraz prelekcje na tematy związane z programowaniem i branżą IT. Od 2019 roku BBQ4.IT to część tygodniowego festiwalu BBDays4.IT, na który do Bielska-Białej przyjeżdżają pasjonaci wiedzy z całej Polski. Zachęcamy do odwiedzenia strony festiwalu LINK .

W zeszłym roku BBQ4.IT odbył się w formule online, natomiast w tym roku chcemy spotkać się z Wami na żywo na terenie Centrum Sportu REKORD w Cygańskim Lesie w Bielsku-Białej. Więcej szczegółów dotyczących BBQ4IT znajdziesz TU.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Fundacji "Grupa Kęty Dzieciom Podbeskidzia". Fundacja otacza opieką podopiecznych domów dziecka i placówek opiekuńczo - wychowawczych poprzez m.in. niesienie pomocy wychowankom tych placówek w zdobywaniu wykształcenia, wiedzy, kwalifikacji, które w konsekwencji umożliwią im lepszy start w dorosłe, samodzielne życie.

Ze względu na dynamiczną sytuację związaną z pandemią COVID-19 i zmieniającymi się przepisami państwowymi regulującymi kwestie zgromadzeń, możliwe jest wprowadzenie zasad ograniczających liczbę uczestników konferencji. W razie takich okoliczności decydować będzie kolejność rejestracji na wydarzenie. O ewentualnych zmianach poinformujemy wszystkie osoby, które zapisały się na event. 

Regulamin uczestnictwa znajduje się tu: regulamin.


Zobacz również:

konferencje wydarzenia Bielsko-Biała