Widoczność w IT: rozwój liderek i zespołów

25 Marca 2024, 18:00 (Poniedziałek)

online / Microsoft Teams,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na webinar Widoczność w IT: rozwój liderek i zespołów
już niedostępne -

Zapraszamy serdecznie na drugi webinar projekt "Be Visible in IT" tj. "Widoczność w IT: rozwój liderek i zespołów". To wyjątkowe wydarzenie skupia się na tematyce widoczności w branży IT, rozumianej jako kluczowy element w rozwoju zawodowym. 📝 Udział w nim to świetna okazja, abyś dowiedzia się:

  • Jak budowanie widoczności na zewnątrz i wewnątrz organizacji przekłada się na rozwój kariery?
  • Dlaczego ważne jest budowanie widoczności liderek/liderów zespołów deweloperskich?
  • Czym różni się budowanie widoczności liderów zespołów od budowania marki osobistej członków zespołów w IT?
  • Jakie korzyści przynosi zwiększenie widoczności liderów w branży IT dla całego zespołu?
  • Jakie działania podejmować, aby zwiększać widoczność zespołu? Jak mówić o jego sukcesach, ale i porażkach?
  • Jak budować visibility z pozycji liderki, kiedy obejmujesz nowy zespół? 
  • Będzie również mowa o tym, co zrobić, jeżeli zespół nie chce budować visibility?

📅 Kiedy: 25 marca, o 18:00

📍 Gdzie: Microsoft Teams / otrzymasz dedykowany link
🎫 ZAPISY: pobierz bezpłatny bilet

👩💼 Nasze wybitne prelegentki - Anna ChytrzyńskaOlga WiznyBernadeta Śmiałek- podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat widoczności w branży IT.

🗣️ Dyskusja pod przewodnictwem Joanna Strózik.

Gospodyni wydarzenia i nasze zacne trio ekspertek czekają na Ciebie. Zarejestruj się już dzisiaj i bądź z nami na żywo. Warunkiem uczestnictwa jest pobranie biletu - otrzymasz dedykowany link do spotkania.


Poznaj nasze Ekspertki:

👩💼 Anna Chytrzyńska, Director Software Engineering w Sabre

Przez prawie 17 lat jestem związana z branżą IT, a blisko 20 lat z branżą lotniczą. Od 8 lat zarządzam ludźmi. Swoje liderskie doświadczenie zdobywałam w bardzo różnorodnym środowisku. Zaczynałam od małego krakowskiego zespołu, aby teraz zarządzać kilkudziesięcioma osobami w międzynarodowych zespołach. Moją pasją jest budowanie silnych, samoorganizujących się zespołów i wspieranie indywidualnego rozwoju pracowników.Trudne problemy można rozwiązać jedynie mając silny zespół, złożony z ufających sobie i gotowych podejmować ryzyko ludzi, dlatego tak ważne jest dla mnie budowanie relacji. Jako dyrektor zespołów deweloperskich odpowiadam za dostarczanie dużych projektów dla aplikacji wysokiej wydajności i dostępności.

Prywatnie jestem mamą nastolatki. Uwielbiam podróże, gry planszowe i Escape Roomy.


👩💼 Olga Wizny, Director of Software Engineering, Software Delivery Excellence w Pega Systems

Przez ostatnie 19 lat zdobywałam doświadczenie w branży IT. Po ukończeniu studiów na kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Politechnice Szczecińskiej, rozpoczęłam pracę jako konsultantka w branży telekomunikacyjnej. Z czasem objęłam stanowisko testerki automatyzującej i zostałam liderką zespołu o międzynarodowym zasięgu. Moje zadania obejmują tworzenie, rozwijanie i testowanie oprogramowania na szeroką skalę. Obecnie kieruję działem Software Delivery Excellence, skupiającym się na obszarach takich jak DevOps, DevSecOps, testy Performance & Resiliance, QA oraz Agile.

Jestem zwolenniczką koncepcji pracy w oparciu na budowaniu relacji opartej na zaufaniu. Wierzę w ideę Servant Lidershipu. Uwielbiam obserwować rozwijające się talenty i jestem dumna jeśli w jakikolwiek sposób mogę w tym pomóc.

Poza codziennymi obowiązkami związanymi z doskonaleniem procesów, narzędzi i zwiększaniem automatyzacji, angażuję się w wiele inicjatyw związanych z promowaniem, mentoringiem i wspieraniem kobiet.


👩💼 Bernadeta Śmiałek, Senior Director Software Engineering w Sabre

Moja przygoda z branżą IT trwa już ponad 20 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczynałam jako tester oprogramowania stopniowo poszerzając swoje kompetencje. Obecnie pracuję na stanowisku Senior Director Software Engineering w firmie Sabre. Wspieram rozwoj technologiczny organizacji oraz dbam o efektywność i jakość dostarczanych produktów.

Jako Leader stawiam na współpracę i efektywną komunikację. Wierzę, że silny zespół to klucz do osiągnięcia sukcesu każdej organizacji. Dlatego staram się tworzyć środowisko, w którym zaufanie, współpraca i wzajemne wsparcie są na pierwszym miejscu. Moja filozofia opiera się na przekonaniu, że dobrze zgrany zespół solidny fundament. Szukam rozwiązań, które pozwolą zwiekszyć produktywność i efektywność zespołu.

Jako mentorka wspieram i motywuje liderów.


👩💼 Rozmowę poprowadzi Joanna Strózik, Product Manager w Sabre

Jestem wierna branży podróży od początku swojej kariery. Już na studiach rozpoczęłam pracę na lotnisku KrakowAirport w dziale VIP & Business Services. Do Sabre dołączyłam w 2016 roku i przeszłam ścieżkę od zarządzania projektami, business intelligence, a obecnie zajmuję się rozwojem produktu w obszarze Analizy Danych i Eksperymentacji, który pomaga liniom lotniczym przewidywać zachowania konsumenckie.

W codziennej pracy, obok +12 lat doświadczenia w branży, wykorzystuję wiedzę zdobytą na studiach socjologicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim z zakresu badania rynku, a także doświadczenie ze studiów MBA na Uniwersytecie UQAM w Kanadzie.

Swój rozwój zawdzięczam niesamowitym ludziom, którzy otaczają mnie w Sabre. Sama również chciałabym aktywnie wspierać innych stąd moje zaangażowanie m.in. w Go for Java, Girl; MuffinIT i WiT. 


👩💻Organizatorem wydarzenia jest Społeczność Women In Technology Poland by Fundacja Imagine Inclusive Technology

Jest to jedna z największych społeczności IT w Polsce, skupiająca kobiety, które dążą do wzajemnego wspierania się w rozwijaniu kompetencji zawodowych, przygotowaniu do ról liderskich, budowaniu sieci kontaktów oraz zwiększaniu swojej widoczności. Społeczność ta aktywnie wspomaga nawiązywanie wartościowych relacji pomiędzy firmami partnerskimi a kobietami działającymi w sektorze nowych technologii. Ponadto, angażuje się w wspieranie firm w świadomym i konsekwentnym realizowaniu strategii zwiększania różnorodności oraz włączania (D&I).

——

Spotkanie odbędzie się na platformie Microsoft Teams i będzie rejestrowane. Planujemy także sesję Q&A, która nie będzie nagrywana, aby zapewnić uczestnikom bezpieczną przestrzeń do zadawania pytań. Link do spotkania zostanie wysłany w mailu z potwierdzeniem rejestracji.

Nie przegap tej okazji do zdobycia cennych wskazówek i inspiracji od liderów branży IT. Zarejestruj się już dzisiaj i dołącz do nas na żywo!

Zobacz również:

szkolenia Marka osobista Personal branding Potencjał osobisty Rozwój osobisty Sukces osobisty