BEIKS MEDIA SHOW 2023

7 Listopada 2023, 09:00-20:00 (Wtorek)

Sound Garden Hotel, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Bezpłatny bilety wstępu na BEIKS MEDIA SHOW 2023. Bilet wstępu na BEIKS MEDIA SHOW 2023

Bezpłatny bilety wstępu na BEIKS MEDIA SHOW 2023.

już niedostępne -

Nowa edycja BEIKS MEDIA SHOW już 7. listopada! Odkryj nowe technologie oraz poznaj innych pasjonatów filmowania oraz fotografii.Nowa edycja przełomowego eventu pod nazwą BEIKS MEDIA SHOW odbędzie się 7. listopada 2023 w Sound Garden Hotel, ul. Żwirki i Wigury 18, w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na największe wydarzenie branżowe w Polsce. Ponad 40 wykładów prowadzonych przez znanych i uznanych filmowców oraz fotografów zaspokoi ciekawość nawet największych pasjonatów branży foto-wideo. Kolejny BEIKS MEDIA SHOW to cały dzień rozrywki przepełnionej wiedzą i nowościami na rynku.

Foyer oraz sala Symphony hotelu Sound Garden w Warszawie pomieści dwie hale wystawowe o łącznej powierzchni aż 1500 metrów kwadratowych. Wystawcy z Polski i zagranicy pokażą swoje najnowsze produkty i rozwiązania z zakresu pozyskiwania, tworzenia i wysyłania kontentu dla szeroko pojętej branży filmowej, fotograficznej i telewizyjnej. Vlogerzy i youtuberzy znajdą tu niedrogie oraz innowacyjne rozwiązania do wysyłania swoich treści na media społecznościowe, a stacje telewizyjne i telewizje internetowe sposoby na tworzenie i emisję swoich programów, w tym ofertę wirtualnego studia firmy Brainstorm.

Wybierz swoją drogę z salami tematycznymi!

Przeżyj wydarzenie po swojemu, dzięki salom tematycznym podzielonym na tematy branżowe.

Na pierwszym piętrze hotelu znajdują się sale warsztatowe, gdzie będą miały miejsce pokazy i spotkania ze znanymi twórcami i specjalistami z branży filmowej, fotograficznej i oświetleniowej oraz przedstawicielami poszczególnych marek prezentującymi nowości danej firmy.

Sale tematyczne to: sala video, produkcja filmowa, operatorka i montaż, sala foto, sala edukacyjno-techniczna, warsztaty foto, sala audio i oświetlenie. Każda sala zapewni Wam unikalny kontent i nowe doświadczenia.

Wstęp na część wystawową oraz wszystkie warsztaty i prezentacje poszczególnych marek jest całkowicie bezpłatna. Obowiązuje jedynie wcześniejsza rejestracja na oficjalnej stronie BMS.

Informacje ogólne.

Program wydarzenia, oficjalną listę prelegentów, tematy wykładów wraz z godzinami oraz potwierdzonych wystawców znajdziesz na stronie eventu - www.beiksmediashow.pl

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Warszawa