BEOMNI cross-border | 2023 | Konferencja Omnichannel | 28-29.09.2023

28 Września 2023, 09:00 (Czwartek)

Zabytkowa Kopalnia Guido, Zabrze Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Ulgowy bilet dla sprzedawców online Sprzedawca

Ulgowy bilet dla sprzedawców online

Jeszcze niedostępne
od 1 Lipca 2023 (Sobota)
246,00 zł -
Bilet dla usługodawców Dla usługodawców

Bilet dla usługodawców

Jeszcze niedostępne
od 1 Lipca 2023 (Sobota)
1 105,77 zł -

Konferencja BEOMNI 2023 to wyjątkowe wydarzenie skierowane do praktyków e-commerce. Zaplanowane na 28-29 września 2023 roku, konferencja odbędzie się w malowniczej Kopalni Guido w Zabrzu.

BEOMNI koncentruje się na trzech głównych filarach: wiedzy, nowych horyzontach i networking. Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać historii sukcesów, dowiedzieć się o trudnościach, z jakimi spotkali się inni profesjonaliści, a także poznać nowe platformy i narzędzia służące do sprzedaży online. Konferencja pozwoli na odkrycie nowych horyzontów, pokazując jak dywersyfikować kanały sprzedaży, fulfillment, logistykę oraz marketing, wszystko w ramach strategii OMNICHANNEL.

BEOMNI 2023 to także doskonałe miejsce do nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami, którzy na co dzień zajmują się sprzedażą na popularnych marketplace'ach takich jak eBay, Amazon czy Kaufland Global Marketplace.

W programie konferencji znajdą się liczne webinary BEOMNI Live oraz pięć światów tematycznych. Uczestnicy będą mogli skonfrontować swoje pomysły i wątpliwości z ludźmi, którzy na co dzień tworzą zarówno duże, jak i mniejsze e-biznesy. Prelekcje i dyskusje skoncentrują się na studiach przypadków, bez teorii i sprzedaży usług czy szkoleń.

Konferencja BEOMNI 2023 to międzynarodowe wydarzenie, na którym spotkają się praktycy, specjaliści oraz goście z całej Europy. Wydarzenie będzie tłumaczone na język polski, co umożliwi udział szerokiego grona uczestników.

Założeniem konferencji "BEOMNI" jest podkreślenie znaczenia sprzedaży wielokanałowej w e-commerce, stąd jej nazwa. Idea ta jest porównywalna do giełdy, gdzie sukces jest możliwy dzięki dywersyfikacji - stawianiu na kilka "silnych nóg".

Do zobaczenia na konferencji BEOMNI 2023!

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Zabrze