Betonowe Doniczki // DIY

14 grudnia 2019, 11:00 (sobota) - 15 grudnia 2019, 15:00 (niedziela)

Poznań Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet dwudniowy promocyjny
już niedostępne 80,00 zł -
  Bilet dwudniowy
już niedostępne 120,00 zł -

Dwa lata temu w moich czterech ścianach stworzyłam pierwszą betonową doniczkę. Od tego czasu wspólnie z wieloma uczestnikami warsztatów stworzyliśmy ich dziesiątki. Jeżeli Tobie tak jak mi wpadł w oko beton i możliwości jego wykorzystania to po raz kolejny stworzyłam przestrzeń do wspólnego ubrudzenia się, a w rezultacie do stworzenia BETONOWYCH DONIC.

Pierwszego dnia trochę teorii, przygotowanie form i wylanie betonu. Drugiego dnia rozformujemy produkty i wykończymy je tak by mogły cieszyć oko w waszych domach.

Warsztaty skierowane do wszystkich, którzy mają ochotę poznać beton trochę bliżej. Nie ma ograniczeń wiekowych ani wymaganych zdolności. Wszystkiego nauczę Cię na miejscu. Jedyne o czym Ty musisz pamiętać to ubrać buty mniej eleganckie niż zwykle.TERMIN // warsztaty dwudniowe
14 i 15 grudnia 2019, w godz. 11:00-15:00

MIEJSCE: Pracownia na ul. Polna 15Prowadząca warsztaty - Iwona Turek

Od zawsze lubiła majsterkować, naprawiać i tworzyć przedmioty. Od kilku lat pod marką Przestrzeń prowadzi warsztaty na których zaraża innych swoją pasją do betonu. Miłośniczka zero waste i drugiego życia przedmiotów. 

Zobacz również:

inne DIY Rękodzieło wydarzenia Poznań