Bezpieczni w cyberprzestrzeni

29 Czerwca 2021, 13:30-15:30 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  "Bezpieczni w cyberprzestrzeni"
już niedostępne -

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. wspólnie z NASK - Państwowym Instytutem Badawczym serdecznie zapraszają na webinar pn. "Bezpieczni w cyberprzestrzeni".

Rzeczywistość w XXI wieku staje się coraz bardziej wirtualna. Do sieci przenosimy całe swoje życie - finanse, kontakty z urzędami, pracę, zakupy i kontakty biznesowe. A to sprawia, że również przestępczość internetowa staje się bardzo realnym zagrożeniem. Zjawisko to jest niezwykle groźne i coraz bardziej realne. Dlatego wszyscy musimy wiedzieć czym są cyberataki, jak bardzo są wyrafinowane i jak się przed nimi chronić.

Jak ustrzec się przed zagrożeniami w Internecie? Pierwszym krokiem jest świadomość zagrożenia. A tą szerzyć można przede wszystkim na fachowych warsztatach. I takie właśnie spotkanie w formule bezpłatnej przygotował Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny. O szczególnej wartości tego szkolenia świadczy fakt, że jest ono przygotowane we współpracy z NASK - Państwowym Instytutem Badawczym. A to instytucja, która została powołana do walki z cyberprzestępstwami i dbania o poprawę bezpieczeństwa danych w sieci. Kluczowym polem aktywności NASK są działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa internetu, reagowaniem na zdarzenia naruszające bezpieczeństwo sieci w Polsce i koordynacja działań w tym obszarze.

Spotkanie odbędzie się w dniu 29.06.2021 r. godz. 13:30-15:30 na platformie Zoom. Bezpośredni link do spotkania zostanie przesłany uczestnikom po dokonaniu rejestracji.

Szczegółowe informacje: Dział Rozwoju i Marketingu, e-mail:szkolenia@pppt.pl; tel. 24 364 45 30

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Płock