BHP dla WWO

9 Grudnia 2021, 19:00 (Czwartek)

online - ZOOM,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wstęp

dostępnych: 0

Wyprzedane 250,00 zł Wyprzedane

W odpowiedzi na zadawane mi od czasu do czasu pytania - Jak żyć z wysoką wrażliwością? Jak iść z tą wrażliwością w świat? Jak zamiast przekleństwo traktować ją jak dar? - postanowiłam stworzyć BHP dla osoby wysoko wrażliwej. Zawiera ono zebrane przeze mnie informacje w tym temacie, ale przede wszystkim oparte jest o moje własne osobiste odkrycia i doświadczenia.

Jeśli jesteś osobą, która posiada ponad przeciętną wrażliwość i jest ona dla Ciebie wyzwaniem, jeśli jest dla Ciebie i ludzi wokół Ciebie trudna do przyjęcia, jeśli jesteś osobą, którą męczy pęd tego świata, nadmiar bodźców w nim, która czuje jakby była ulepiona z innej gliny, niż ludzie dookoła, która przeżywa wszystko intensywniej i głębiej niż inni, która czuje i widzi więcej niż inni, dla której ten świat jest za szybki, za szorstki, za głośny, to zapraszam Cię do spotkania z wrażliwością po szpilkowemu.

Dopóki chcemy wysoką wrażliwość zmienić, pozbyć się jej, żyjemy w "konspiracji" czyniąc ją bardziej strawną dla innych, dopasowujemy ją do "ogólnie przyjętych" zasad, dopóty pozostajemy w przykurczu, w sztywnych ramkach, które ograniczają prawdziwą, nieposkromioną, autentyczną ekspresję naszej wrodzonej natury. Dlatego podzielę się z Tobą nie tylko tym jak "sobie radzić" w tym świecie jako osoba wysoko wrażliwa, lecz jak o siebie zadbać, jak siebie wesprzeć, by stanąć prawdziwie w swojej wrażliwości i zacząć ją odważnie i po swojemu przejawiać. 

Twoja wewnętrzna istota wie po co tu przyszła i nie przestanie się dobijać dopóki nie przejawi się w pełnej i spójnej odsłonie. Jej przejawienie się nie zależy od tego czy ten świat ma na nią miejsce i się na nią zgadza, jej przejawienie się zależy od Ciebie.

Jeśli czytając te słowa czujesz w środku poruszenie, jeśli wrażliwość w Tobie mówi TAK, to zapraszam, moja wrażliwość na Ciebie czeka.

Spotkamy się w dwa grudniowe wieczory, które sprzyjają skręcaniu się do środka i zaglądaniu w siebie. Spotkamy się wirtualnie, więc będziesz w swojej, dobrze Tobie znanej przestrzeni, może w swoim fotelu, a może w łóżku pod swoją kołdrą czy pod ulubionym kocem z kubkiem swojej ulubionej herbaty. 

Jeśli potrzebujesz sprawdzić, upewnić się czy to coś dla Ciebie zaznajom się z tymi treściami:
- https://magdalenaszpilka.com/2021/05/dusza-alchemiczka/
- https://www.youtube.com/watch?v=srx8xcNb43o


Informacje organizacyjne:

CZAS:
9 grudnia, czwartek, 19-21.00 czasu polskiego
16 grudnia, czwartek, 19-21.00 czasu polskiego

MIEJSCE:
Komunikator ZOOM, grupa 30 osób.
Linki do spotkań otrzymasz w mailu po zakupie miejsca.

KOSZT:
250 złotych.
Cena zawiera dwa 2-godzinne spotkania oraz nagrania z nich, które otrzymasz na zawsze.
Dostępne formy płatności: płatności elektroniczne i kartą kredytową

Zapisując się i dokonując zakupu wyrażasz zgodę:
- na politykę prywatności:
https://magdalenaszpilka.com/polityka-prywatnosci
- na regulamin sprzedaży:
https://magdalenaszpilka.com/regulamin

Do zobaczenia,

Magdalena 

Zobacz również:

szkolenia