Biznesowe Strzelanie z PTG Białystok

9 Kwietnia 2022, 14:00-19:30 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Spotkanie Biznesowe Spotkanie Biznesowe

Spotkanie Biznesowe

już niedostępne 199,00 zł -
  Spotkanie Biznesowe (Ostatnie 2 dni)
już niedostępne 300,00 zł -

Budowanie relacji biznesowych w 2022
czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym


Stań po stronie wygranych przedsiębiorców. Twórz z nami społeczność PTGLiczba 30 miejsc dostępna w obniżonej cenie - 199 zł.

Cena biletów w ostatnich 2 dniach przed imprezą wzrasta.

Nasza strzelnica to jeden z najciekawszych obiektów w północno-wschodniej Polsce. Jest największą strzelnicą w regionie która przez cały czas ewaluuje. Atutem naszej strzelnicy jest bliskie położenie od Białegostoku. Położona jest w Iwanówce, gmina Turośń Kościelna, zaledwie 15 km od Białegostoku. Swoją działalność rozpoczęła 31 grudnia 2016 roku. Strzelnica jest całorocznym profesjonalnym obiektem odkrytym, przeznaczonym do strzelań sportowo-bojowych, statycznych i dynamicznych dla wszystkich. Powstała z myślą o ludziach z pasją, chcących doskonalić swoje umiejętności strzeleckie, oraz dla tych, którzy szukają nowych życiowych doświadczeń.

Wyposażenie:

Niniejsza cena obejmuje wpisowe + biesiadę ognisko / grill. Na miejscu będzie dodatkowa opłata za wybraną pulę amunicji. 

Istnieje możliwość wzięcia wspólnego udziału z dziećmi 13+

Strzelnica przeznaczona jest do strzelań całorocznych, dysponuje między innymi:

 • stanowiskami strzeleckimi o długości 30 metrów
 • stanowiskami o długości 100 metrów
 • stanowiskami o długości 200 m
 • dystansami strzeleckimi o długości 10, 15, 20, 25, 50, 100, 150, 200, 250 metrów
 • profesjonalną i doświadczoną kadrą instruktorską

Cele spotkania:

- doskonalenie umiejętności strzeleckich wśród przedsiębiorców

- integracja środowiska białostockiego biznesu

- miłe spędzenie czasu w kameralnym gronie 


Wydarzenie odbędzie się w sobotę 9.04.2022 o 14.00 na Strzelnicy Legion Wschodni oraz w Majątku Howieny.

Uczestnicy spotkania w ramach bonusu będą mogli dołączyć do zamkniętej lokalnej grupy Whatsapp służącej wzajemnemu wsparciu. Dzięki niej mają ze sobą kontakt non stop przez cały tydzień. 


Miejsce:

Strzelnica Legion Wschodni + Majątek Howieny

Integracja w gronie przedsiębiorcówMenu GRILL + OGNISKO

ZUPA W KOCIOŁKU (250ml/os.)
Żurek staropolski z jajkiem i białą kiełbasą

UCZTA GRILLOWA czas grillowania ok. 3h
(łącznie ok. 300g/ os.)
Karkówka w ziołach i czosnku
Udko z kurczaka w pikantnej marynacie
boczek w marynacie

DODATKI
Ziemniaki opiekane z rozmarynem 100g/os.
Bukiet sałat z sosem winegret 100g/os.
Surówka z kompresowanej czerwonej kapusty 100g/os.
Ketchup, musztarda, sos BBQ Dip ziołowy
Pieczywo jasne/ pieczywo ciemne

DANIA GORĄCE SERWOWANE W BEMARZE
(łącznie ok. 300g/ os.)
Bigos staropolski z kawałkami mięsa

NAPOJE ZIMNE I GORĄCE
Sok pomarańczowy, sok jabłkowy
Woda mineralna z cytryną i miętą
Kawa/ herbata

OGNISKO
kiełbaski + pieczywo

Alkohol we własnym zakresie.

W cenę wliczony jest bezpłatny wstęp do mini ZOO. Zapewniamy miejsca siedzące oraz zadaszenie lub w razie niepogody wejście do karczmy i grillowanie na werandzie.


Program wydarzenia

14.00 - Zbiórka na Strzelnicy
14.15 - Krótkie szkolenie BHP
14.30 - Rozpoczęcie strzelania
16.00 - Wyjazd do Majątku Howieny
16.30 - Wspólne ognisko i grill, integracja i networking

Wymagana jest rejestracja przez niniejszą stronę.

ZASADY PRZEBYWANIA I KORZYSTANIA ZE STRZELNICY LEGION WSCHODNI

 1. Każdą broń przynoszoną na strzelnicę z podpiętym magazynkiem lub wprowadzonym nabojem do komory nabojowej należy rozładować i sprawdzić w wyznaczonym miejscu.
 2. Po terenie obiektu poruszamy się bez podpiętego magazynka i wprowadzonego naboju do komory nabojowej.
 3. Podpięcie magazynka oraz wprowadzenie naboju do komory nabojowej następuje tylko i wyłącznie na linii otwarcia ognia.
 4. Na linii otwarcia ognia może znajdować się tylko uprawniony instruktor, prowadzący strzelanie oraz osoby strzelające.
 5. W przypadku strzelania na jednym dystansie przez kilka osób uprawnionych do posiadania broni należy wyznaczyć spośród nich osobę nadzorującą strzelanie.
 6. Na jednym torze w danym momencie może strzelać tylko jedna osoba.
 7. Trening manualny i wszystkie inne czynności z bronią wykonujemy tylko w kierunku kulochwytu - wału głównego oraz wałów bocznych - nigdy w kierunku ludzi.
 8. Na linii otwarcia ognia od 50 m do 100 m i 200 m (mierzone od wału) można strzelać tylko z postawy strzeleckiej leżąc.
 9. Korzystający ze strzelnicy zgadza się na utrwalanie swojego wizerunku i jego wykorzystanie w mediach. W przypadku osób, które podlegają prawnej ochronie wizerunku lub nie życzą sobie jego utrwalania niezbędne jest poinformowanie w formie pisemnej kierownictwo strzelnicy.
 10. Wszystkie kwestie sporne podlegają indywidualnej ocenie przez Prezesa KSS Legion Wschodni.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O Polskim Towarzystwie Gospodarczym

Ideą Polskiego Towarzystwa Gospodarczego jest to, aby jak najwięcej firm członkowskich rozwijało się oraz aby tworzyć w Polsce jak najlepsze warunki do prowadzenia biznesu. Dlatego naszymi Członkami są najczęściej właściciele, prezesi i managerowie dużych, średnich i małych firm (często produkcyjnych), którzy są bardzo aktywni zawodowo i społecznie oraz cenią takie wartości jak: zaufanie, szacunek do człowieka, patriotyzm, pracowitość i gospodarność. Mamy już ponad 200 firm członkowskich, które łącznie zatrudniają ponad 300.000 pracowników, a ich łączny obrót wynosi ponad 40 miliardów złotych. W naszej społeczności są również Spółki Skarbu Państwa.


Jednym z najbliższych celów PTG jest wejście do Rady Dialogu Społecznego (dawna Komisja Trójstronna ds. Społeczno-Gospodarczych). Dzięki temu będziemy mieć większy wpływ na kształtowanie się prawa w Polsce, ponieważ w tej chwili jest za mało przedstawicieli ze strony przedsiębiorców w RDS. Spełnienie tych kryteriów jednocześnie napędza rozwój naszej organizacji. Jesteśmy też na etapie tworzenia struktur, tak aby mieć po 1 przedstawicielu w każdym powiecie w Polsce oraz aby organizować regularne, comiesięczne spotkania w dużych miastach.

Członków PTG na bieżąco informujemy o Kolacjach Biznesowych, Webinarach oraz innych inicjatywach podejmowanych przez PTG.

Agenda naszych spotkań jest zawsze stała, ale za każdym razem urozmaicona. Kolacje najczęściej organizujemy o godz. 18 lub 19 w dogodnej lokalizacji. Spotkanie najczęściej przebiega wg takiego programu:

Część 1 - to czas na kuluary, a więc okazja do poznania nowych osób i porozmawiania o tematach z poprzedniego spotkania.
Część 2 - przywitanie gości i kolacja integracyjna
Część 3 - prezentacja przewodnia (zapraszamy ciekawe osoby lub organizujemy szkolenie, które odpowiada na aktualne potrzeby i wyzwania firm)
Część 4 - czas na autoprezentacje (tu każdy mówi o tym czym się zajmuje i czego obecnie potrzebuje, jak można mu pomóc). Na tą część należy patrzeć szerzej tzn. że każda z osób przyprowadza de facto na to spotkanie bagaż swoich kontaktów, swoich znajomości, a badania pokazują, że średnio każdy z nas posiada około 150 takich relacji. Dlatego najwięcej rekomendacji i poleceń odbywa się między firmami członkowskimi, a znajomymi innych firm członkowskich.
Część 5 - kuluary, czyli czas aby porozmawiać na tematy poruszone w części prezentacji i rekomendacji


Wszystkie potrzeby z każdego spotkania zawsze są spisywane i publikowane Członkom i na zamkniętą grupę, tak aby potrzeby danego miasta były widziane przez inne regiony, w których działamy. My widzimy ich potrzeby, a oni nasze. Na uczestnictwo w Polskim Towarzystwie Gospodarczym należy patrzeć również jak na możliwość poszerzenia źródła poleceń dla swojej firmy.

Dla wielu osób tak naprawdę najważniejszą rzeczą w PTG jest możliwość spotkania się z przedsiębiorcami, czyli ludźmi, którzy przeżywają podobne problemy, mają podobne wyzwania, bo czasem nie ma z kim porozmawiać na ten temat w swoim otoczeniu. Ludzie cenią sobie bardzo możliwość regularnych spotkań w gronie właścicieli firm, bo wiedzą, że motywuje ich to do dalszego rozwoju. Uczą się od siebie nawzajem lub zapobiegają problemom.

Organizujemy również ogólnopolskie konferencje biznesowe oraz inicjatywy integracyjne na przestrzeni całego roku. Każde takie wydarzenie jest ogromną dawką inspiracji dla przedsiębiorców i okazją do wymiany doświadczeń.

Link do naszej strony internetowej:  www.iptg.pl
Link do opisu Członków Zarządu PTG:  https://iptg.pl/zarzad/

Logotypy części firm członkowskich PTG:

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły wydarzenia:

- Kiedy: 9 kwietnia, sobota, godz. 14.00

- Miejsce: Strzelnica Legion Wschodni, 

Współrzędne GPS: Szerokość geograficzna: 53.030701Długość geograficzna: 23.029839

Link do Google Maps - Legion Wschodni - nawiguj
Wskazówki dojazdu: Na drodze numer DW682 poruszając się z Białegostoku w kierunku Łap należy skręcić w lewo przy słupku nr 13 (0)
Mapka:Kontakt ws. spotkania:

Michał Osiej
Dyrektor ds. Rozwoju
tel. 509-38-48-58
[email protected]

Do zobaczenia! Znajdź nas w social mediach

Zobacz również:

imprezy wydarzenia 18-106 Turośń Kościelna