Kolacja Biznesowa Białystok

22 Maja 2024, 18:00 (środa)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rejestracja na spotkanie biznesowe

dostępnych: 35

już niedostępne 189,00 zł -
  Rejestracja na spotkanie - wcześniejsze zapisy (pula 20 miejsc) tylko do 15.05

dostępnych: 0

Wyprzedane 139,00 zł Wyprzedane

Budowanie relacji biznesowych, czyli współpraca z Polskim Towarzystwem Gospodarczym i Podlaskim Klubem Biznesu.

Daj sobie szansę na zdobycie nowych klientów oraz rozwój swojej firmy! 


Dlaczego warto przyjść na Kolację Biznesową?

Poznasz nowych przedsiębiorców z Białegostoku i nawiążesz relacje biznesowe.

Networking, o skuteczności którego przekonało się już wielu członków naszej organizacji. Spotkasz przedsiębiorców z wielu branż, do których na co dzień trudno jest dotrzeć. To Twoja szansa na pozyskanie nowych klientów, partnerów i dostawców. W końcu biznes to relacje! Te prawdziwe, wartościowe, inspirujące, oparte na wzajemnym zaufaniu, nie na nachalnych próbach sprzedaży swoich produktów czy usług. Jeśli chcesz nawiązać znajomości, wymienić się wiedzą i doświadczeniem, a to wszystko bez obaw o kłopoty z asertywnością - nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Sposoby na rozwiązanie problemów biznesowych

W naszej społeczności nigdy nie jesteś sam ze swoimi wyzwaniami. Zawsze może liczyć na wsparcie sprawdzonych i zweryfikowanych ekspertów. Martwią Cię wysokie podatki i myślisz o korzystnej optymalizacji? Koszty Twojego biznesu rosną (np. gaz, prąd) i zastanawiasz się jak je ograniczyć? Chcesz zatrudniać zaangażowanych pracowników i usprawnić proces delegowania? Szukasz możliwości na pozyskanie finansowania? A może interesują Cię nowe sposoby pozyskiwania klientów i skuteczny marketing? Podczas naszego wydarzenia uzyskasz porady na różne problemy biznesowe. Prosto od doświadczonych przedsiębiorców, którzy zjedli zęby na prowadzeniu firmy w Polsce.

Wiedza prosto od praktyków

Zyskasz cenną wiedzę od praktyków na temat efektywnego i regularnego budowania relacji biznesowych. A to nie wszystko. Nasi prelegenci podzielą się swoją cenną wiedzą o tym, w jaki sposób można pozyskiwać influencerów do promocji swojej firmy oraz jak skutecznie zarządzać nieruchomościami w Polsce i w UK.

Inspiracja

Motywacja, jakiej nie jesteś w stanie dać sobie sam! Inni przedsiębiorcy, ich sukcesy i energia sprawią, że wrócisz do codziennych wyzwań ze zdwojoną siłą! Zyskasz okazję do wymiany doświadczeń, przedstawienia swojej marki, wysłuchania pomysłów innych osób na jej rozwój. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele można zobaczyć, stając na moment z boku i konfrontując swoje wyobrażenia o branży z jej postrzeganiem przez innych przedsiębiorców.


Dodatkowo! Każdy uczestnik wydarzenia może otrzymać:

  • video na temat budowania sieci relacji,
  • ebook - przewodnik po relacjach biznesowych dla zapracowanych przedsiębiorców, 
  • darmową konsultację podczas spotkania 1 na 1 o najlepszych praktykach networkingowych, 
  • dostęp do prywatnej, zamkniętej grupy na Facebooku dla przedsiębiorców z całej Polski oraz lokalnej, biznesowej grupy wsparcia na Whatsappie,
  • możliwość zadawania konkretnych pytań dotyczących networkingu oraz umawiania się na spotkania 1:1.


Pierwsza prelekcja:  

Estoński CIT- jak płacić niższe podatki

Prelegent: Michał Laskowski

Prezes Zarządu Północno-Wschodnia Grupa Podatkowa sp. z o.o., Wiceprezes Zarządu Kancelarii Audytorskiej LKPF sp. z o.o.

Doradca podatkowy, nr wpisu 11626. Absolwent prawa oraz studiów ekonomicznych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze prawa podatkowego zdobyte podczas pracy w administracji podatkowej (Izba Skarbowa w Białymstoku), podmiotach uprawnionych do badania sprawozdań finansowych oraz jako dyrektor finansowy w spółce należącej do grupy międzynarodowej. W zakresie działalności wykonywał czynności doradztwa podatkowego, brał udział w badaniach sprawozdań finansowych, uczestniczył w procesach przekształceń, przejęć oraz transakcjach zbycia przedsiębiorstwa. Reprezentuje podatników w postępowaniach przed organami podatkowymi oraz przed sądami administracyjnymi. Praktyk w obszarze cen transferowych, odpowiedzialny za sporządzanie dokumentacji cen transferowych oraz za wdrożenie polityki cen transferowych. Analityk finansowy, praktyk controlingu i nadzoru nad działami księgowości. Trener Biznesu na poziomie 4 Europejskich Ram Kwalifikacji (4EQF), przeprowadził blisko 40 szkoleń. Członek Krajowej Rady Doradców Podatkowych V i VI Kadencji.

Dzięki prelekcji dowiesz się

1.Czym jest estoński CIT

2.Główne korzyści - jak nie płacić podatku

3.Czy estoński CIT jest dla mnie 

4.Jak uniknąć błędów i zagrożeń


Druga prelekcja:

Na czym skupiają się firmy - efektywnie, kreatywnie i z konkurencją za plecami

Prelegent: Marcin Świsłowski

Autor książek, Przedsiębiorca

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, rozpoczął swoją karierę zawodową w międzynarodowych korporacjach, tuż po ukończeniu studiów. Następnie powrócił do rodzinnego miasta, gdzie założył i prowadził firmę w branży nieruchomości. Równolegle angażował się w rozwój przedsiębiorstwa swojej żony, skupionego na edukacji dzieci.

Marcin jest autorem książek "Doradzaj - a nigdy więcej nie będziesz musiał sprzedawać" a także wydanej wspólnie ze swoją żoną w 2023 roku książki "Zacznijmy od minuty uważności".

Jako przedsiębiorca udowadnia, jak z pozoru mało atrakcyjna uważność przekłada się na efektywność, kreatywność, jakość naszej komunikacji i relacje. Obecnie w oparciu min.o książkę, a także wyniki najnowszych badań naukowych wspiera przedsiębiorców i ich pracowników w osiąganiu większej efektywności biznesowej.

Marcin to też zaangażowany tata trójki dzieci i szczęśliwy mąż, który oświadczył się swojej żonie po trzech tygodniach znajomości.

Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się:

1.Co ma ogromny wpływ na ich efektywność

2.Co wpływa na kreatywność ich zespołu

3.Będą w stanie przeliczyć ile pieniędzy tracą / mogą zaoszczędzić dokonując drobnych zmian w sposobie swojego działania


Program wieczoru:

18.00 - Rozmowy kuluarowe, networking. 
18.15 - Wystąpienie pierwszego prelegenta
19.00 - Kolacja i networking
19.15 - Wystąpienie drugiego prelegenta
19.45 - Sesja autoprezentacji wszystkich uczestników.
20.15 - Rozmowy kuluarowe, integracja i networking


Każdy z uczestników spotkania będzie miał możliwość aby zaprezentować swoją działalność w ramach sesji autoprezentacji.


Zobacz fotorelację z jednego z naszych spotkań:


Wymagana jest rejestracja przez niniejszą stronę.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

O Polskim Towarzystwie Gospodarczym

Ideą Polskiego Towarzystwa Gospodarczego jest to, aby jak najwięcej firm członkowskich rozwijało się oraz aby tworzyć w Polsce jak najlepsze warunki do prowadzenia biznesu. Dlatego naszymi Członkami są najczęściej właściciele, prezesi i managerowie dużych, średnich i małych firm (często produkcyjnych), którzy są bardzo aktywni zawodowo i społecznie oraz cenią takie wartości jak: zaufanie, szacunek do człowieka, patriotyzm, pracowitość i gospodarność. Mamy już ponad 500 firm członkowskich, które łącznie zatrudniają ponad 357.000 pracowników, a ich łączny obrót wynosi ponad 313 miliardów złotych. 

Organizujemy również ogólnopolskie konferencje biznesowe oraz inicjatywy integracyjne na przestrzeni całego roku. Każde takie wydarzenie jest ogromną dawką inspiracji dla przedsiębiorców i okazją do wymiany doświadczeń.

Link do naszej strony internetowej:  www.iptg.pl

Logotypy części firm członkowskich PTG:

Szczegóły wydarzenia:

- Kiedy: 22 maja, środa godz. 18.00

- Miejsce: Hotel Branicki, ul. Ludwika Zamenhofa 25, 15-435 Białystok

- Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek


Kontakt ws. spotkania:

Beata Mikulska
Dyrektor Regionalna
[email protected]
tel. 693-86-85-84

Do zobaczenia! Znajdź nas w social mediach

Zobacz również:

konferencje wydarzenia 15-435 Białystok