To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bieg kelnerów - edycja amatorska
już niedostępne -

Po raz kolejny zapraszamy na Bieg Kelnerów.
Do edycji amatorskiej zapraszamy wszystkich.

Kto z Was najszybciej dobiegnie z pełnym kieliszkiem do mety?

Uczestnicy, którzy zgłoszą się do konkursu będą mieli do pokonania dystans zamkniętego odcinka ulicy Świętojańskiej (od ulicy Żwirki i Wigury do ulicy Wybickiego). Każdy z uczestników otrzyma tacę ze szklanym kieliszkiem wypełnionym wodą. Konkurs wygra osoba, która z pełnym wody oraz niepobitym kieliszkiem dobiegnie pierwsza na metę. Jeżeli uczestnikowi wyleje się zawartość kieliszka, wraca na start w celu ponownego uzupełnienia go wodą. Następnie ponownie pokonuje dystans, kierując się do mety.

Dla najszybszych atrakcyjne nagrody:

  • I Miejsce: kosz prezentowy od firmy Gadus o wartości 250 zł, zestaw gadżetów ze skór naturalnych od firmy Nautilo, zestaw gadżetów marki Mini od firmy Zdunek, wejściówka do Jumpcity, voucher do restauracji Oficyna Gdynia o wartości 100 zł, miesięczny karnet do siłowni Saturn Fitness w Gdyni.
  • II Miejsce: voucher do sieci sklepów Gadus o wartości 100 zł, zestaw gadżetów ze skór naturalnych od firmy Nautilo, dwutygodniowy karnet do siłowni Saturn Fitness w Gdyni, voucher na dwugodzinne szkolenie z Latte Art w kawiarni Kofeina Gdynia, voucher do restauracji Trafik Jedzenie i Przyjaciele. 
  • III Miejsce: zestaw gadżetów ze skór naturalnych od firmy Nautilo, tygodniowy karnet do siłowni Saturn Fitness w Gdyni, voucher do restauracji Oficyna Gdynia o wartości 50 zł, zestaw miodów od Miody Kaliny o wartości 75 zł.

Nagrody zostaną wręczone 9 lipca 2022 r. bezpośrednio po zakończeniu biegu - około godz. 13:00 na scenie wydarzenia, przy ulicy Żwirki i Wigury.

Biorąc udział w wydarzeniu wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystanie wizerunku.
Uczestnik, biorąc udział, potwierdza zapoznanie się z Regulaminem i jego akceptację.

Pełen Regulamin znajduje się na naszej stronie internetowej pod adres: https://www.kulinarnagdynia.pl/wp-content/uploads/2022/07/Regulamin-Biegu-Kelnerow-_2022.pdf

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1285594775181205

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Gdynia