To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bieg kelnerów - edycja dziecięca
już niedostępne -

Po raz kolejny zapraszamy na Bieg Kelnerów.
Do edycji dziecięcej zapraszamy wszystkich w wieku 7-12 lat.

Kto z Was najszybciej dobiegnie z pełnym kubkiem do mety?

Uczestnicy, którzy zgłoszą się do konkursu będą mieli do pokonania dystans zamkniętego odcinka ulicy Świętojańskiej (od ulicy Żwirki i Wigury do ulicy Wybickiego). Każdy z uczestników otrzyma tacę z kubkiem papierowym wypełnionym wodą. Konkurs wygra osoba, która z pełnym wody kubkiem dobiegnie pierwsza na metę. Jeżeli uczestnikowi wyleje się zawartość kubka, wraca na start w celu ponownego uzupełnienia go wodą. Następnie ponownie pokonuje dystans, kierując się do mety.

W Konkursie mogą brać udział osoby niepełnoletnie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

Dla najszybszych atrakcyjne nagrody:

  • I Miejsce: zestaw gadżetów ze skór naturalnych od firmy Nautilo, zestaw miodów od Miody Kaliny o wartości 75 zł, voucher do restauracji Oficyna Gdynia o wartości 100 zł, zestaw gadżetów od firmy Mowi, 3 wejściówki do Jumpcity.
  • II Miejsce: zestaw gadżetów ze skór naturalnych od firmy Nautilo, voucher do restauracji Oficyna Gdynia o wartości 50 zł, zestaw gadżetów od firmy Mowi, 2 wejściówki do Jumpcity.
  • III Miejsce: zestaw gadżetów od firmy Mowi, zestaw gadżetów ze skór naturalnych od firmy Nautilo, voucher do restauracji Oficyna Gdynia o wartości 50 zł, 2 wejściówki do Jumpcity.

Nagrody zostaną wręczone 9 lipca 2022 r. bezpośrednio po zakończeniu biegu - około godz. 13:00 na scenie wydarzenia, przy ulicy Żwirki i Wigury.

Biorąc udział w wydarzeniu wyrażacie zgodę na wykorzystanie wizerunku.
Uczestnik, biorąc udział, potwierdza zapoznanie się z Regulaminem i jego akceptację.

Pełen Regulamin znajduje się na naszej stronie internetowej pod adres: https://www.kulinarnagdynia.pl/wp-content/uploads/2022/07/Regulamin-Biegu-Kelnerow-_2022.pdf 

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1285594775181205

Zobacz również:

imprezy wydarzenia Gdynia