Zarządzanie projektami opartymi o dane i uczenie maszynowe

23 Lipca 2020, 10:00-12:00 (Czwartek)

Warsztat online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zarządzanie projektami opartymi o dane i uczenie maszynowe
już niedostępne -

Organizatorzy

     


Zapraszamy na cykliczne spotkania online z naszymi ekspertami. Zarządzanie projektami opartymi o dane i uczenie maszynowe to temat najbliższego wydarzenia, podczas którego wskażemy jak wdrażać zagadnienia naukowe w biznesie.

Podczas spotkania dowiesz się, że zarządzanie projektami nigdy nie było łatwe, a dodatkowo w kontekście danych i uczenia maszynowego nawet ponad 80% projektów kończy się porażką. Dlaczego tak jest? Co to znaczy "sukces" w projektach badawczych? Jak osiągnąć sukces biznesowy wdrażając pomysły zaczerpnięte z prac naukowych? Prezentacja ta opowie o doświadczeniach zderzenia świata nauki i biznesu, odpowie na część pytań, pokaże jak budować można wartość biznesową z badań, ale też zmusi do myślenia i zadawania pytań w przestrzeni projektów opartych o dane i uczenie maszynowe.

Wydarzenie dedykowane managerom z obszarów marketingu, finansów, IT, zarządzania łańcuchem produkcji, HR oraz zarządzania strategicznego.


Prowadzący

JAKUB NOWACKI

Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Bristolskiego, gdzie obronił doktorat z matematyki stosowanej. Na co dzień łączy umiejętności analityczne i programistyczne jako Data Scientist. Doświadczenie zdobywał oraz prowadził zespoły w działach badań i rozwoju w wielu firmach w branży wysokich technologii, mediów, farmaceutycznych oraz petrochemicznych. Najbardziej interesuje się rozproszonym przetwarzaniem i analizą dużych zbiorów danych wspomagające decyzje  w biznesie i w badaniach, oraz automatyzujące procesy w przedsiębiorstwach. Pracował zarówno z technologiami dojrzałymi, jak i nie boi się wyzwań w pracy z najnowszymi rozwiązaniami. Zwolennik pragmatycznego użycia technologii w biznesie. Prelegent na wielu konferencjach poświęconych tematyce Big Data. Trener szkoleń technologicznych z zakresu Big Data współpracujący z Sages. Lead Data Scientist w firmie Sigdelta. Od 2016 roku dzieli się zdobytą wiedzą jako wykładowca na pierwszych w Polsce technicznych studiach Big Data realizowanych przez firmę Sages oraz Politechnikę Warszawską a od 2018 roku wykłada w Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku Data Science i Big Data w Zarządzaniu.Jakub Nowacki prowadzi wykłady w ramach studiów podyplomowych Data Science i Big Data w Zarządzaniu w Akademii Leona Koźmińskiego. Studia na tym kierunku umożliwiają managerom spojrzeć holistycznie na całość zagadnień związanych z Big Data i Data Science oraz dostarczają praktycznych kompetencji w wykorzystaniu ich w kierowaniu działem lub przedsiębiorstwem. Przede wszystkim udzielają wiedzy w zakresie specyfiki dużych danych, integracji i gromadzenia danych z różnych źródeł oraz architektury rozwiązań klasy Big Data. 

Zapoznaj się z programem studiów i zdecyduj, czy jest to kierunek właśnie dla Ciebie. 
We wrześniu zapraszamy na organizowaną przez Sages konferencję AI & NLP DAY.

Tegoroczna, już trzecia edycja AI & NLP DAY odbędzie się w zmienionej, rozszerzonej formule. Dzień warsztatowy poprzedzi część konferencyjna, pełna inspirujących prelekcji.

Poznaj więcej szczegółów. 


Zobacz również:

szkolenia