BioTech Daily

10 Grudnia 2020, 10:00 (Czwartek)

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  BioTech Daily
9 Grudnia 2020, 16:00

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o., Gdański Park Naukowo-Technologiczny oraz partnerzy Interizon Pomorski Klaster ICT, MEDmeetsTech mają zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa do udziału w konferencji online "BioTech Daily"

BioTech Daily
10 grudzień 2020 r. godz. 10:00

Wydarzenia ostatnich miesięcy udowodniły jak istotne jest zastosowanie nowych technologii nie tylko w medycynie, ale i w życiu codziennym dlatego też chcemy wraz z Ekspertami nawiązać dyskusję pomiędzy nauką a biznesem oraz umożliwić sieciowanie zainteresowanych podmiotów.

Celem BioTech Daily jest poszerzenie horyzontów w branży nowoczesnych technologii medycznych, wymiana informacji w zakresie prowadzonych prac B+R oraz projektów, a także usprawnienie transferu wiedzy z uczelni do biznesu.

Biotech Daily to pomost wiedzy między NAUKĄ, BIZNESEM, a NOWYMI TECHNOLOGIAMI.

Tegoroczna edycja Biotech Daily online skoncentruje się na bloku NOWE TECHNOLOGIE poprzez prezentacje projektów badawczo-rozwojowych oraz innowacyjnych rozwiązań ICT stosowanych w medycynie.


Zapraszamy serdecznie do obowiązkowej rejestracji oraz śledzenia strony wydarzenia, gdzie wkrótce pojawi się więcej informacji oraz agenda.

Jak dołączyć?

1. Zarezerwuj miejsce dla siebie, zapisując się tutaj na konferencję. Udział jest bezpłatny.
2. Tuż przed wydarzeniem otrzymasz od nas link z dostępem do spotkania

Zobacz również:

konferencje