Biologia Biznesu

4 Lipca 2020, 08:00-18:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Biologia Biznesu
już niedostępne 499,00 zł -

Po dłuższej przerwie wracamy ze szkoleniami otwartymi!

Zapraszamy na "Biologię Biznesu" autorskie szkolenie Gabriela Daniela Brzozowskiego dziś dostępne dla wszystkich i z możliwością refundacji dla przedsiębiorców.

Ze szkolenia dowiesz się jak wykorzystać pierwotne instynkty które posiada każdy z nas do tego, aby prowadzić swój biznes i sprzedawać więcej. Szkolenie pokazuje systemy myślowe potencjalnych klientów, czyli czym kierują przy dokonywaniu zakupów.

Biologia Biznesu pokazuje w jaki sposób komunikować się z potencjalnymi klientami w Mediach Społecznościowych, ale tez i świecie realnym. Jeśli tworzyłeś kiedyś reklamy np. na Facebooku i nie były one tak efektywne jak byś chciał prawdopodobnie trzeba popracować nad komunikacją.

Ze szkolenia dowiesz się dlaczego jedne firmy odnoszą spektakularne sukcesy, a inne tylko sprzedają. Zobaczysz czym jest "Złoty Krąg" i jak wykorzystać go w budowie marek. To i wiele innych już na szkoleniu które odbędzie się 20.07.2020 w Parku Naukowo Technologicznym w Ełku. Start godzina 08-00, zakończenie 18-00. Tak to 10 godzin autorskiej wiedzy, która nie tylko pomoże ci w biznesie, ale też i życiu prywatnym.


Zobacz również:

szkolenia Szkolenie menedżerskie Szkolenie pracowników wydarzenia Ełk