19.10 BiznesChillout vol. 23 z Martą Biegańską

19 Października 2023, 17:00-19:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  19.10 BiznesChillout vol. 23 z Martą Biegańską
już niedostępne -

19 października, w czwartek, Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na kolejny BiznesChillout. 

Do wyjątkowej rozmowy zaprosiliśmy dąbrowską przedsiębiorczynię właścicielkę firmy BHP Marta Biegańska.Marta Biegańska - Specjalista ds. BHP i Prawa Pracy. Czynny pracownik Służby BHP. Właścicielka marki BHP Marta Biegańska. Członkini Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP. Swoje doświadczenie zdobywała w placówkach oświatowych i farmaceutycznych. Na co dzień zapewnia małym i średnim przedsiębiorcom kompleksowe wsparcie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Rozmowę poprowadzi:

Michał Kucharski - Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przedsiębiorcy z Wyboru, właściciel firmy Cudotwórnia Events, trener, doradca biznesowy, przedsiębiorca. Od 2013 aktywnie zaangażowany w rozwój przedsiębiorczości na Śląsku, szkoleniowiec, trener i doradca podczas takich projektów jak "Wykuj sobie drogę do biznesu" czy "Kreator sukcesu". Regularnie animuje lokalną społeczność przedsiębiorców podczas prowadzenia takich spotkań, jak Biznes Mixer czy Biznes Chillout. Prowadzi szkolenia z nowoczesnych technik planowania i rozwoju swojego biznesu (metodą Lean Startup z wykorzystaniem MVP), skutecznego nawiązywania relacji biznesowych, wizerunku współczesnych przedsiębiorców.


Druga część spotkania, to networking. Całość utrzymana jest w lekkiej atmosferze. Nie zapomnij zabrać ze sobą wizytówek.

Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy oraz zainspirowanie jej do wspólnego działania.

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą - spokojnie - nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie!

Wydarzenie odbędzie się w kawiarni BOHOmaz w Dąbrowie Górniczej na ulicy Piłsudskiego 36D/605.


Nie czekaj! Już dziś pobierz bezpłatny bilet na nasze wydarzenie!

Pamiętaj! Wszystkie nasze działania są bezpłatne.


Więcej szczegółów znajdziesz w aktualnościach na naszej stronie www.inkubator-dabrowa.pl

Wydarzenie współfinansowane ze środków Gminy Dąbrowa Górnicza.

Zobacz również:

inne BHP Pomysł na biznes Pomysły na biznes Rozwój biznesu wydarzenia Dąbrowa Górnicza