JAK ZBUDOWAĆ kobiecy biznes KRYZYSOODPORNY -szkolenie ONLINE

21 Lipca 2020, 08:00 (Wtorek) - 26 Lipca 2020, 08:00 (Niedziela)

online, cała Polska,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet wstępu na szkolenie “Jak zbudować kobiecy biznes kryzysoodporny"
już niedostępne -Zapraszamy na szkolenie: "JAK ZBUDOWAĆ kobiecy biznes KRYZYSOODPORNY" - czyli jak przetrwać i rozwijać swój biznes, gdy okoliczności nam nie sprzyjają!


Wiesz, my też miałyśmy jeszcze w marcu inne, piękne plany i wizje. Nie tak miał wyglądać nasz rok 2020 

Zainwestowałyśmy w niego sporo czasu, energii i niemałe pieniądze. Każda z nas miała i z pewnością Ty też, jakiś plan, cel do którego chciała aktualnie dążyć, jednak świat zaśmiał jej się w twarz i pokazał, że plany to jedno, a życie to życie. Oczywiście można i trzeba planować! Bo bez tego działania biznesowe nie mają sensu. Ale, trzeba też umieć reagować i sprytnie zmieniać plany, jeśli sytuacja tego wymaga. I my na tym szkoleniu chcemy Ci pokazać, jak być przygotowaną na każdą zmianę, jaką przyniesie Ci los, bo tych zmian z pewnością jeszcze doświadczymy sporo. Tak wygląda życie i tak wygląda prowadzenie swojego biznesu! 

Pierwszy stres i niepewność o przyszłość swojej firmy mamy za sobą. Teraz przychodzi czas na działanie! Bo własny biznes jest, jest naprawdę trudny i zdecydowanie przetrwają tylko najlepsze! Z pewnością te, które działają, próbują i mimo porażek idą dalej! Ten trudny czas pokazał nam, że stale musimy być gotowe na zmiany. Przyjąć je za pewnik na którym świat biznesu jest zbudowany. Oswoić się z nim, szukać nowych możliwości, aby z każdego z nich wyjść zwycięsko. Wtedy kolejna zmiana wzmocni nas i będziemy sobie coraz lepiej radzić zarówno w życiu, jak i biznesie. Abyś lepiej mogła się do nich przygotować, mamy coś dla Ciebie!ZAPRASZAMY na 3 dniowe, bezpłatne szkolenie ONLINE, pełne inspiracji, pomysłów oraz strategii, które nasz biznes i biznesy naszych klientek utrzymują przez lata! Przystępując do niego dowiesz się:


21 lipca: 10.00 szkolenie na żywo

"Jak zbudować mocne fundamenty biznesu. Takie, których żaden kryzys nie zniszczy. "

Bo są zakodowane w naszej głowie i są naszą najlepszą inwestycją w przedsiębiorczość. Tego dnia odbędzie się szkolenie, które pomoże Ci zbudować mocny kręgosłup firmy, który zapewni Twojej firmie pewne oparcie na długie lata.. bo bez niego byle podmuch wiatru zburzy to, co przez lata mozolnie budowałaś. I każda firma, która odnosi sukcesy bez wiedzy, którą tego dnia Ci przekażemy nie istniałaby do tej pory. To sekret, który zna tylko 5% ludzi, a od teraz możesz go również poznać! 


22 lipca: 10.00 szkolenie na żywo

"Jak przenieść swoje działania do świata online wykorzystując bezpłatne i proste w obsłudze narzędzia dostępne w internecie. "

I dzięki nim dosłownie w 2-3 dni zorganizować takie szkolenie, jak my dla Ciebie tworzymy! Pokażemy Ci, jak w prosty sposób przeprowadzić szkolenie bądź konsultację online. Wskażemy bezpłatne narzędzia do jego wykonania. Nauczysz się, jak skonstruować stronę zapisu na nie, a jednocześnie umożliwi Ci pobieranie wpłat i kontakt z klientami! 


23 lipca: 10.00 szkolenie na żywo

"Jak zbudować drugą, a nawet trzecią nogę biznesu, aby nasz biznes był kryzysoodporny."

Kobiety przedsiębiorcze, które znamy i wiemy, że ich biznesy naprawdę skutecznie działają powiedzą Ci, jak one przetrwały ten i inne kryzysy w swoim życiu i dzięki temu mają dobrze prosperujący biznes. Wiadomo, że najlepiej się uczyć od praktyków, którzy tę drogę przeszli przed nami i teraz mogą się z nami podzielić doświadczeniem!


Czekamy na Ciebie! Dołącz do szkolenia TUTAJ:  KTO poprowadzi szkolenie? Ekspertki Kobiecego Biznesu, które mają wieloletnie doświadczenie w wspieraniu biznesów innych kobiet, stąd wiedzą, że mogą pomóc również i TOBIE! Joanna Suchocka - Matka założycielka społeczności Strefa Kobiet Biznesu  - www.strefakobietbiznesu.pl/               

Monika Wyderka -  Właścicielka agencji  Alltida -   www.alltida.pl


Czekamy na Ciebie! Dołącz do szkolenia TUTAJ:Zobacz również:

szkolenia