To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Wstęp na Biznes Mixer
już niedostępne 30,00 zł -

Spotkanie networkingowe nastawione na wymianę inspiracji i doświadczeń. Nieformalny charakter spotkań, który ułatwia budowanie relacji partnerskich z przedsiębiorcami z Nadodrza. Odwiedzają nas przedstawiciele branż kreatywnych i artystycznych, usługowych, a także podmioty ekonomii społecznej. Charakter osiedla odzwierciedla różnorodność uczestników, którzy są specjalistami i ekspertami w swoich dziedzinach.

Oprócz poczęstunku i swobodnej atmosfery, wyróżnia nas katalog przedsiębiorców. Każdy uczestnik może zaprezentować w nim swoją ofertę. To rozwiązanie pomaga rozpocząć rozmowę w trakcie spotkania, a także pozostaje świetną bazą kontaktów, która z pewnością przyda się na kolejnych etapach prowadzenia własnego biznesu.

Biznes Mixer skierowany jest do przedstawicieli wszystkich branż, zarówno do wytwórców, jak i zarządzających, artystów i programistów. Zapraszamy wszystkich chętnych do poszerzenia własnych horyzontów, zdobycia nowych perspektyw biznesowych, a także tych, którzy chcą spędzić miły wieczór w towarzystwie podobnych sobie osób.

___________________________________________

Termin: 7 września 2021
Koszt udziału: 30zł
Miejsce spotkania: Galeria na Czystej (ul. Czysta 4)
___________________________________________

W razie pytań:
pisz: [email protected]
lub
dzwoń: 883 047 310

Uwaga, aby dodać firmę do katalogu musisz zarezerwować miejsce oraz wypełnić formularz dla firmy do 23 lipca 2021 . Zgłaszając się po tym terminie zostaniesz dodany do prezentacji na Biznes Mixerze ale nie będzie Twojej firmy w wydrukowanym katalogu. I co najważniejsze: Ilość miejsc na Biznes Mixer ograniczona!

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Wrocław