To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Rejestracja na konferencje online Biznes na czasie to dodatkowe materiały pokonferencyjne, które usprawnią Twój biznes w czasie pandemii koronawirusa. Bezpłatna rejestracja

Rejestracja na konferencje online Biznes na czasie to dodatkowe materiały pokonferencyjne, które usprawnią Twój biznes w czasie pandemii koronawirusa.

już niedostępne -

Zapraszamy na cykl konferencji online - Biznes na Czasie dla osób przedsiębiorczych, szukających efektywnych rozwiązań dla biznesu. Celem wydarzenia online jest stworzenie przestrzeni dla merytorycznej i popartej doświadczeniem w zakresie prowadzenia działalności biznesowej wiedzy. Nie możemy zaprosić Cię na konferencję do G2A Arena, ale możemy zobaczyć się w Internecie.

📅 21 maja 2020 r., godz. 11:00

VII Biznes na czasie: Project Manager - Modele Zarządzania

Zarządzanie projektami jest jednym z podstawowych narzędzi nowoczesnego biznesu. Współczesny rynek wymaga nowoczesnych rozwiązań. Aby osiągnąć sukces, należy wiedzieć, jak prawidłowo zarządzać. Jaki model zarządzania wybrać? Jak go wdrożyć? Czy będzie to dla firmy korzystne? Czy przyniesie to współmierne zyski? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą nasi eksperci podczas VII edycji konferencji Biznes na Czasie już 21 maja!

ZAKRES TEMATYCZNY:

  • "Agile w kontekście projektów innowacyjnych"
  • Design Thinking w zarządzaniu projektami
  • Turkusowe Organizacje jako model zarządzania
PRELEGENCI:
  • Iwona Duda - Prezes Fundacji "Sarigato"
  • Agata Wojciechowska -  Animator Przestrzeni ProtoLab, PodkarpackIE Centrum Innowacji 
  • Joanna Frankowska - Właściciel "Innovaops"

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W AKCJI "HAKERSI"⤵

Hakersi to społeczność stworzona przez Fundację Sarigato. Skupia ona potrzebujące dzieci i młodzież, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i które szukają drogi do usamodzielnienia dzięki pracy w branży IT. Fundacja organizuje kursy, warsztaty i mentoring z programowania i robotyki, a w dobie pandemii dostarcza sprzęt do nauki zdalnej. Szczegóły akcji:

www.hakersi.pl

https://sataku.com/slideshow/?client=hk&campaign=m...

Zobacz również:

konferencje Project Manager Zarządzanie wydarzenia Rzeszów