To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
27 października (czwartek) godz.: 10:00 -13:00
Warsztat Transformacja tradycyjnego biznesu
Organizator: Województwo Mazowieckie
Realizator: Youth Business Poland
Warsztat Transformacja zespołów i budowanie kultury innowacji w MŚP

27 października (czwartek) godz.: 10:00 -13:00
Warsztat Transformacja tradycyjnego biznesu
Organizator: Województwo Mazowieckie
Realizator: Youth Business Poland

już niedostępne -

Youth Business Poland wraz z Województwem Mazowieckim zapraszają na ostanie spotkanie w ramach cyklu Biznes Transformator 4.0. W ramach inicjatywy zapraszamy przedsiębiorców i praktyków biznesu.


Na najbliższe spotkanie zaprosiliśmy:

 •  Michała Gołkiewicza - współzałożyciela kliniki dietetycznej Nutricus i współtwórcy oraz CEO Sundose - pierwszego w Europie zindywidualizowanego suplementu diety. W ostatniej rundzie pozyskał 6 mln dolarów dofinansowania. Zdobywca prestiżowych nagród i wyróżnień, m.in. za skuteczne i innowacyjne kampanie marketingowe marki;
 • Tomasza Szczęsnego - założyciela 4 innowacyjnych firm. Trener Strategii Błękitnego Oceanu (INSEAD, Francja). Członek kapituły sędziowskiej Polish National Sales Awards. Uczestnik World Business Forum (Nowy Jork) . Autor książki Strategia 2w1, w której przedstawia narzędzia, jakich należy używać przy kreowaniu własnego sukcesu za pomocą ustanowienia strategi.

  Będziemy rozmawiali o esencji prowadzenia firmy, czyli sprzedaży, w kontekście wprowadzania na rynek innowacji i szukania nowych kanałów sprzedaży dla tradycyjnych produktów i usług.


Sundose weszło kilka lat temu na rynek suplementów, zdominowanych przez dużych graczy, promujących się w telewizji, aptekach czy ogólnodostępnych sieciach sprzedaży. Na podstawie przeprowadzonych analiz, postanowiło zawalczyć o zupełnie nowy segment klientów i zaproponowało rozwiązanie w formie… abonamentu i personalizacji usługi.
O tym, w jaki sposób testowano założenia i dostosowywano kanały marketingowe w firmie, opowie Michał.
Na uczestników czeka potężna dawka konkretnej wiedzy i realnych case'ów biznesowych.

Po prelekcji zapraszamy na networking, a następnie warsztat, podczas którego autor metody i książki o tym samym tytule, "Strategia 2w1", Tomasz Szczęsny opowie o tym jak wdrażać innowacje w firmach i jak wprowadzając na rynek nowe rozwiązania, budować wielowymiarowe strategie sprzedaży, dostosowane do różnych grup klientów.


Warsztat Transformacja branży spożywczej
czwartek, 27 października, godz.: 10:00 - 13:00

HubHub Nowogrodzka Square II piętro, al. Jerozolimskie 93


Dlaczego warto wziąć udział w warsztacie:

 • Będziesz miał/-a okazję dowiedzieć się jak wygląda proces budowania strategii sprzedaży, jak tworzyć lejki sprzedażowe oraz szybko i zwinnie weryfikować efektywność danych kanałów sprzedaży 
 • Dowiesz się jak zaplanować komunikację i działania marketingowe w odniesieniu do konkretnych kanałów sprzedaży i walidować ich skuteczność w zależności od grupy klientów 
 • Poznasz konkretne metody i narzędzia służące budowaniu strategii sprzedaży 2w1 
 • Poznasz innych przedsiębiorców, którzy wdrażają innowacje w swoich firmach, będziesz mógł/-ogła wymienić się z nimi wiedzą, doświadczeniem i kontaktami


Działanie jest realizowane w ramach projektu ,,Wzmocnienie roli regionalnych animatorów rozwoju gospodarczego Mazowsza w procesie przedsiębiorczego odkrywania'', organizowanego przez Województwo Mazowieckie. Program jest adresowany do warszawskich przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć swoje kompetencje i wiedzę w zakresie koncepcji Przemysł 4.0. i tworzenia innowacji w organizacjach oraz są zainteresowani poznaniem i wymianą doświadczeń z lokalną społecznością przedsiębiorców.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy się na nie zarejestrować i poczekać na potwierdzenie uczestnictwa przez Organizatora. Ilość miejsc ograniczona.


Agenda

Spotkanie trwa w godz. 10:00 - 13:00

  1.       Przywitanie i zainaugurowanie spotkania przez CEO Fundacji, Adriana Migonia
  2.       Prelekcja Michała Gołkiewicza, CEO Sundose
  3.       Networking z poczęstunkiem   
  4.       Warsztat z Tomaszem Szczęsnym, CEO Re-Finance
 • Strategia 2w1
 • Budowanie lejków sprzedaży i szybka weryfikacja skuteczności działań
 • Narzędzia i metody, służące budowaniu procesów sprzedażowych w firmie
 • 5.       Podsumowanie i wymiana doświadczeń między uczestnikami    


Dołącz do spotkania już DZIŚ!
Udział jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja online.
Liczba miejsc jest ograniczona

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa