To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Widzimy się już 20.11 :)
już niedostępne -

Interesujesz się technologią blockchain oraz kryptowalutami? Obiły Ci się o uszy takie pojęcia jak publiczny czy prywatny blockchain ale nie bardzo wiesz co oznaczają? Bitcoin czy Ethereum kojarzą Ci się głównie z tematem kryptowalut i chcesz dowiedzieć się o nich więcej?

Jeśli tak - świetnie! W ramach inicjatywy Stowarzyszenia Blockchain Polska organizujemy Blockchain Girls czyli meetupy, które w formie swobodnych spotkań mają na celu edukację od podstaw kobiet w zakresie technologii blockchain i kryptowalut.

Najbliższa, VII edycja poświęcona będzie platformom blockchain - flagowym projektom takim jak Bitcoin czy Ethereum oraz tym, które zapowiadają się obiecująco ;)


Wpadnij by:

- przypomnieć sobie czym jest blockchain publiczny i prywatny, permissioned oraz permissionless blockchain,

- poznać rodzaje konsensusu (Nie wiesz co to konsensus? Nie przejmuj się, wyjaśnimy! ;))

- poznać kilka platform blockchain, flagowych projektów,

- przyjrzeć się obiecującym projektom nadchodzącego roku.


Tą edycję poprowadzą dla nas:

Sylwia Rogowicz

Sylwia jest Dyrektorem ds. Rozwoju Produktu w Espoeo Software, dostarczającego rozwiązania dla sektora finansowego i medycznego. Odpowiada za rozwój działu i wewnętrzne szkolenia blockchain dla zespołu Espeo. Interesuje się zdecentralizowanymi aplikacjami (dApps), technologią blockchain (w tym Hyperledger Fabric) oraz Trusted Computing. Sylwia opowie nam o obiecujących - jej zdaniem - projektach, które mogą odegrać znacząca rolę w 2002 roku

______________________

Skąd pomysł na meetupy?

Z naszych badań wynika, że 91% kobiet słyszało o kryptowalutach, a tylko 12,5% z nich wykorzystuje je w praktyce. A ponad połowa kobiet korzystających z krypto (51,5%) nie wie co to jest blockchain!

Nie pozwólmy więc na to, żeby coś ważnego nas, kobiety, ominęło! 🔥🔥🔥

Naszą inicjatywę wspierają: Marcelina Szwed-Ziemichód, Daria Gaca (Crypto Daria) oraz była minister cyfryzacji, Anna Streżyńska 🙂

Spotkania są bezpłatne, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązują zapisy.
https://blockchaingirls7.evenea.pl/

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Poznań