Program Boardmaker w rozwijaniu komunikacji- warsztaty praktyczne

25 Lutego 2023, 10:00-16:00 (Sobota)

online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 249,00 zł -

Warsztat  przeznaczony dla rodziców, nauczycieli i terapeutów pracujących z osobami z trudnościami w porozumiewaniu się.

I BLOK: Podstawy programu Boardmaker • poznanie możliwości programu Boardmaker  w pracy z dzieckiem z trudnościami w porozumiewaniu się (tworzenie znaków graficznych PCS, tworzenie papierowych tablic komunikacyjnych w zależności od poziomu komunikacyjnego użytkownika AAC).

II BLOK: Tablice dynamiczne, interaktywne • Nabycie podstawowych umiejętności obsługi funkcji programu do tworzenia tablic dynamicznych programu Boardmaker  (tworzenie elektronicznych, interaktywnych pomocy komunikacyjnych i dydaktycznych). 

III BLOK: Książka komunikacyjna/pomoc osobista stworzona w programie Boardmaker dostosowana do możliwości indywidualnych użytkownika AAC.

Adres: online

Prowadzący: Joanna Pachutko

mgr Joanna Pachutko- Centrum Edukacji i Komunikacji Joanna Pachutko
pedagog specjalny, arteterapeuta, logopeda, terapeuta komunikacji alternatywnej i wspomagającej, terapeuta zajęciowy, terapeuta integracji bilateralnej, terapeuta ręki. Od 14 lat związana jest z publiczną oświatą, pracując w Specjalnym Ośrodku Szkolno-wychowawczym nr 1 w Suwałkach. Założycielka Centrum Edukacji i Komunikacji w Suwałkach. Ukończyła Akademię Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie, Policealne Studium Medyczne w Suwałkach. Współpracująca i mająca pod opieką placówki w Polsce, prowadząca szkolenia i superwizje dla nauczycieli, terapeutów we wdrażaniu metod komunikacji alternatywnych i wspomagających na terenie placówek. Prowadzi terapię indywidualną i grupową, turnusy komunikacyjne dla pacjentów z całej Polski.

Centrum Edukacji i Komunikacji Joanna Pachutko jest firmą szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Białymstoku, pod numerem ewidencyjnym: 2.20/00027/2020

Zobacz również:

szkolenia