To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny bilet

dostępnych: 13

już niedostępne -

STOWARZYSZENIE INŻYNIERII WYMAGAŃ serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu: "boomBA - Spotkania Analityków ", tym razem widzimy się w WARSZAWIE.

TEMAT  : "Buduj dobre relacje z biznesem. Komunikacja Transformująca w pigułce"

OPIS WYSTĄPIENIA:

Dlaczego czasem z pewnymi nowymi osobami rozmowa nam nie idzie, a z innymi już po kilku sekundach mamy wrażenie że znamy się całe życie? A może wasz zespół od początku jest 'trudny', panuje w nim niemiła atmosfera, a imiona ulatują w niebyt? Na prezentacji opowiem o tym dlaczego tak się dzieje.

Komunikacja Transformująca™ to wspaniały zestaw narzędzi na trudne czasy, dzięki którym łatwiej skonsolidować zespół, dogadać się z kontrahentami, współpracownikami i klientami, uzyskać synergię w działaniu, mieć większą satysfakcję zawodową i osobistą.

Twórcą warsztatu Transforming Communication™ jest dr Richard Bolstad z Nowej Zelandii, doktor klinicznej hipnoterapii, trener NLP IANLP, instruktor Qigong, autor modelu RESOLVE™.

Warsztat jest zbudowany na bazie modelu dr. Thomasa Gordona, twórcy komunikacji dla rodziców i liderów (PET - Parents Effective Communication i LET - Leaders Effective Communication), komunikacji zorientowanej na rozwiązania (Solution Focused Communication) oraz technik komunikacyjnych NLP.

Dr Richard Bolstad oparł swój model na najnowszych badaniach z dziedziny komunikacji i neurologii oraz na doświadczeniach zdobytych m.in. na terenach dotkniętych konfliktami zbrojnymi, jak Czeczenia, Bośnia i Hercegowina, Egipt, a także w krajach rozwiniętych, jak np. Japonia i Finlandia.

GRUPA DOCELOWA:

  • analitycy biznesowi,
  • analitycy systemowi,
  • inżynierzy wymagań,
  • product ownerzy,
  • kierownicy projektów,
  • QA
  • testerzy, 
  • oraz wszyscy ci, którzy na co dzień tworzą rozwiązania dla Biznesu.

🏢 MIEJSCE WYDARZENIA: 5 marca (czwartek), godz. 18:30, Przestrzeń from Facebook, ul. Koszykowa 61, Warszawa


18:30-20:00 - Adrian Soja - Buduj dobre relacje z biznesem. Komunikacja Transformująca w pigułce.

20:00 - 20.30 Q&A Session, networkingADRIAN SOJA

Nazywam się Adrian Soja i od około 4 lat interesuję się kompetencjami miękkimi. Na co dzień pracuję w firmie SDI MEDIA jako Agile Coach, Trener Komunikacji Transformującej™, Facylitator.

Moja praca polega na usprawnianiu pracy zespołówjak i rozwoju osobistym każdego kto po prostu chce skorzystać z moich umiejętności.

Jestem Coachem, Praktykiem NLP, Trenerem Komunikacji Transformującej, Facylitatorem metody IceBerg, Hipnotyzerem.

Staram się poznawać wszystkie metody komunikacji z "mózgiem", które w mniejszym lub większym stopniu starają się wytłumaczyć jak działamy i jak niektórzy ludzie osiągają swój własny sukces.

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/adrian-soja-13728a116/

ORGANIZATOR:Zobacz również:

szkolenia Analityk IT Analiza techniczna Komunikacja Komunikacja w biznesie wydarzenia Warszawa