To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.

STOWARZYSZENIE INŻYNIERII WYMAGAŃ serdecznie zaprasza na 14 spotkanie w ramach cyklu: "boomBA - Spotkania Analityków ", tym razem widzimy się w GLIWICACH

TEMAT  : "Enough is Enough - czy BA to bajkopisarz? Kiedy wymaganie jest zrozumiałe dla interesariuszy?"

OPIS WYSTĄPIENIA:

Czy zastanawiałeś się kiedy wymaganie spełnia określone cele i jest zrozumiałe dla interesariuszy / zespołu? Podczas prezentacji opowiem o tym, jak wygląda tworzenie produktu szytego na miarę Klienta na przykładzie doświadczeń w isystems. Opowiem, które obszary oraz w jaki sposób analizujemy je z Klientem. Poruszę kwestię, jak cele poszczególnych interesariuszy dokumentu wpłynęły na cel, ale również kształt dokumentu- droga od dokumentu SRS do ticketów w systemie "a'la JIRA", czyli o problemie rozproszonej dokumentacji, jej utrzymywania w różnych miejscach, ale również systemach.

Opowiem również o tym, jak tworząc dokument dla klienta zastanawialiśmy się i tworzyliśmy opisy dla wymagań, które miały trafić do różnych ról w zespole. Które opisy były dobre, a co nie wyszło.  Jednym słowem: "ładne kwiatki" i "samo życie"- pokażę przykłady zapisów, które nie powinny nigdy trafić do dokumentacji, ale trafiły, bo Klient chciał, aby było..... a konsekwencje tych zapisów sami usłyszycie :) 

GRUPA DOCELOWA:

  • analitycy biznesowi,
  • analitycy systemowi,
  • inżynierzy wymagań,
  • product ownerzy,
  • kierownicy projektów,
  • QA
  • testerzy, 
  • oraz wszyscy ci, którzy na co dzień tworzą rozwiązania dla Biznesu.

🏢 MIEJSCE WYDARZENIA: 19 marca (czwartek), godz. 18:00, Siedziba i-Systems, ul. Bojowska 47, Gliwice

MAPA: https://goo.gl/maps/diG25fWxMUNnq6Mh9


18:00-18.10 - Rozpoczęcie wydarzenia, przywitanie

18:10 -19:00 - Wojciech Kogutowicz- "Enough is Enough - czy BA to bajkopisarz? Kiedy wymaganie jest zrozumiałe dla interesariuszy?"

19:00-20:00 - Q&A, Networking PRELEGENT

WOJCIECH KOGUTOWICZ


Analityk biznesowy w merce.com / i-systems od 6 lat. W branży IT głównie z wymaganiami biznesowymi od 2005 roku, głównie w obszarach związanych z logistyką, handlem i dystrybucją oraz produkcją - wspierając użytkowników w ramach systemów e-commerce, ERP, CRM, MES, APS.

ORGANIZATOR:   


Zobacz również:

szkolenia Analityk IT Analiza techniczna IT Projektowanie wydarzenia Gliwice