To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny bilet

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

UPDATE: WYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ W FORMIE WEBINARIUM.


STOWARZYSZENIE INŻYNIERII WYMAGAŃ serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu: "boomBA - Spotkania Analityków ", tym razem widzimy się w WARSZAWIE.

TEMAT  : "Jak zwiększyć zaangażowanie klienta podczas warsztatów i wyzwolić jego kreatywność za pomocą Liberating Structures"

OPIS WYSTĄPIENIA:

Liberating Structures to zestaw technik facylitacji używanych do polepszenia komunikacji w i z grupą osób. Sama tematyka Liberating Structures znana jest na świecie od ponad 10 lat, w Polsce założyliśmy z grupą znajomych pierwszy meetup o tej tematyce w styczniu 2019.

Od tego czasu tematyka zyskała na rozgłosie w różnych grupach związanych z pracą według podejścia Agile, gdzie meetupy o tej tematyce pojawiły się w kilku miastach Polski (Kraków, Warszawa, Łódź, Wrocław, Toruń...).

Język jest jednym z najbardziej nieprecyzyjnych elementów komunikacji. Jak się z kimś porozumieć, czy jednakowo rozumiemy dane pojęcia (np. "bynajmniej")? Język jest idiosynkratyczny, słowa mają różne znaczenia dla różnych osób, co w kontekście biznesowym może skutkować nieporozumieniem, a to z kolei przełoży się na większą szansę na ukończenie dobrej, nikomu niepotrzebnej pracy czy funkcjonalności.

Podczas spotkania zaprezentujemy kilka technik Liberating Structures, które pomogą specjalistom do spraw analizy uzyskać lepsze zrozumienie klienta co przełoży się na skuteczniejsze zbieranie sprecyzowanych wymagań. Zaprezentowane techniki pomogą też porozumieć się ze specjalistami z innych dziedzin, którzy pracują z wymaganiami i dokumentacją utworzoną przez osoby zajmujące się analizą.

W trakcie warsztatu uczestnicy otrzymają wiedzę jak stosować techniki Liberating Structures w swojej pracy oraz praktyczne wskazówki od innych specjalistów z branży.

Zapraszamy.

GRUPA DOCELOWA:

  • analitycy biznesowi,
  • analitycy systemowi,
  • inżynierzy wymagań,
  • product ownerzy,
  • kierownicy projektów,
  • QA
  • testerzy, 
  • Scrum Master
  • Agile Coach
  • oraz wszyscy ci, którzy na co dzień tworzą rozwiązania dla Biznesu.

🏢 MIEJSCE WYDARZENIA: 31 marca (czwartek), godz. 18:00, WEBINARIUM


18:00-19:30 - Maciej Jarosz, Sebastian Żebrowski - Jak zwiększyć zaangażowanie klienta podczas warsztatów i wyzwolić jego kreatywność za pomocą Liberating Structures.

19:30 - 20.30 Q&A Session, networkingMACIEJ JAROSZ

Maciek Jarosz, współtwórca pierwszego w Polsce meetupu o tematyce Liberating Structures i twórca pierwszego w kraju warsztatu immersyjnego Liberating Structures. Przy okazji technik IT, Scrum Master, Agile Coach, hobbystycznie piszę skrypty w pythonie.

Zgodnie z powiedzeniem "practice what you preach" bio prowadzącego nie będzie dłuższe od opisu warsztatu, więc jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam do kontaktu na LinkedIn lub po prostu do kontaktu dowolnym kanałem.

https://www.linkedin.com/in/maciek-j-3a08646a/


SEBASTIAN ŻEBROWSKI

Scrum Master, Trener, Developer. Wspólnie z innymi pasjonatami organizuje po godzinach warsztaty-meetupy Liberating Structures. Chętnie porozmawia na tematy skalowalnego Scrum zarówno od strony LESS jak i Nexus. Oprócz Scruma i skalowania Scruma interesują go też tematy związane z efektywną pracą grup (od zespołu po całą organizację), leadershipu, self-helpu czy nawet ostatnio stoicyzmu. "Jeżeli Scrum nie jest fun to robimy to źle"

ORGANIZATOR:Zobacz również:

szkolenia Agile Analityk IT Analiza techniczna Komunikacja Komunikacja w biznesie