To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Lista podstawowa Bezpłatny bilet

Lista podstawowa

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  Lista rezerwowa

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

STOWARZYSZENIE INŻYNIERII WYMAGAŃ serdecznie zaprasza na 16 spotkanie w ramach cyklu: "boomBA - Spotkania Analityków ", tym razem widzimy się w SIECI

TEMAT  : "Jak budować zaufanie i zdrowe relacje na linii klient-zespół?"

OPIS WYSTĄPIENIA:

Praca analityka w projektach IT to wymagająca praca z ludźmi. Metody zbierania czy dokumentowania wymagań najczęściej pomagają jedynie ogarnąć namacalną część pracy. Projekty generują różnego rodzaju konflikty interesów. Warto wiedzieć, jak budować swoją pozycję i zaufanie w zespole projektowym oraz u klienta. Dzięki temu możemy bezproblemowo i skutecznie wykonywać pracę analityka.

Podczas webinaru:

 1. Opowiem o istotnych mechanizmach budowania zaufania oraz dobrych relacji z zespołem i klientem
 2. Będą 2 dłuższe sloty Q&A dla Was, abyśmy przerobili Wasze konkretne case'y (zgłoszone w ankiecie lub live podczas webinaru):
  1. w temacie budowania zaufania do nas jako analityków
  2. w temacie poprawiania relacji klienta i zespołu technicznego
 3. Przećwiczymy kwestię oczekiwań poszczególnych interesariuszy i co można z nimi robić na co dzień jako analityk (a czego nie ma sensu robić :)

GRUPA DOCELOWA:

 • analitycy biznesowi,
 • analitycy systemowi,
 • inżynierzy wymagań,
 • product ownerzy,
 • kierownicy projektów,
 • QA
 • testerzy, 
 • oraz wszyscy ci, którzy na co dzień tworzą rozwiązania dla Biznesu.

🏢 MIEJSCE WYDARZENIA: 16 kwietnia (czwartek), godz. 18:00, Aplikacja Zoom (link udostępniamy osobom zarejestrowanym)18:00-18.10 - Rozpoczęcie wydarzenia, przywitanie

18:10 -19:00 - Prelegent- Jak budować zaufanie i zdrowe relacje na linii klient-zespół?

19:00-20:00 - Q&A, Networking PRELEGENT

JAKUB PETRYKOWSKI


Jestem managerem IT i trenerem o szerokim doświadczeniu technicznym i nieszablonowym sposobie myślenia. Badam i rozwijam metody rozwoju kompetencji, zwłaszcza umiejętności miękkich, które przenoszą się przecież na wszystko, co robimy.

Przez ostatnie 15 lat pracowałem w różnych rolach w firmach IT w Polsce i za granicą, m.in. jako product manager w Google w Zurychu, HR-owiec, trener i analityk biznesowy w software house'ach, specjalista UX, programista. Dzielę się wiedzą i wspieram w rozwoju innych. Zwracam szczególną uwagę na komunikację, sposób pracy z klientem, a także na budowę pozytywnych, zdrowych relacji. Eksploruję metody budowania mistrzostwa poprzez deliberate practice, mentoring i inne narzędzia.
ORGANIZATOR:   


Zobacz również:

szkolenia Analityk IT Analiza techniczna IT Projektowanie