To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet imienny

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
STOWARZYSZENIE INŻYNIERII WYMAGAŃ serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu: "boomBA - Spotkania Analityków ", tym razem widzimy się w WARSZAWIE.

TEMAT: Jak nie pogubić ścieżek - o procesach biznesowych w kontekście rozwiązań IT?

OPIS WYSTĄPIENIA:

 1. Czy myślałeś kiedyś o tym, co się dzieje z tymi wszystkimi użytkownikami, którzy gubią się w aplikacjach, z których korzystają?
 2. Czy spisując wymagania funkcjonalne, myślisz czasem o swojej babci?
 3. Czy wiesz, co łączy księgowość ze szczęśliwym użytkownikiem aplikacji mobilnej?
 4. Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jakie znaczenie dla rozwiązania, które tworzysz mają odpowiedzi na powyższe pytania.

Dowiesz się między innymi:

 1. - czym różni się proces biznesowy end2end od procesu w kontekście systemowym
 2. - czym różnią się cele biznesowe projektu od celów biznesowych procesów i jaki to ma związek z oczekiwaniami użytkownika
 3. - jakie są ryzyka wynikające z braku świadomości procesu biznesowego podczas projektowania rozwiązań IT
 4. - jakie są korzyści wynikające z projektowania rozwiązań informatycznych z uwzględnieniem procesów biznesowych i celów użytkownika
 5. - z jakich narzędzi skorzystać podczas analizy biznesowej, aby użytkownik nie lądował "w czyśćcu"

GRUPA DOCELOWA:

 • analitycy biznesowi,
 • analitycy systemowi,
 • inżynierzy wymagań,
 • product ownerzy,
 • kierownicy projektów,
 • QA
 • testerzy, 
 • oraz wszyscy ci, którzy na co dzień tworzą rozwiązania dla Biznesu.

🏢 MIEJSCE WYDARZENIA: 20 listopada (środa), godz. 18:00 Centrum Konferencyjne Adgar Plaza ul Postępu 17a (Sala B)18:00-18.15 - Rozpoczęcie wydarzenia, przywitanie

18:15 -19:45 - Joanna Kalabińska - Jak nie pogubić ścieżek- o procesach biznesowych w kontekście rozwiązań IT.

19:45-20:15 - Q&A sessionJOANNA KOLABIŃSKA

JOANNA KALABIŃSKA 


Product Owner i analityk biznesowy z backgroundem procesowym. W ciągu swojegoponad 10 letniego doświadczenia pracowała zarówno w dużej korporacji, jak i małym,kilkudziesięcioosobowym softwarehouse. Chętnie pracuje zarówno z zespołamideveloperskimi, jak i kierownictwem. Analizowała procesy i projektowała rozwiązaniadla klientów z wielu branż, m.in.: telekomunikacyjnej, zdrowotnej, administracjipublicznej, ubezpieczeniowej, handlowej.Zajmuje się naprawianiem procesów i kreowaniem wartości w projektach IT. Lubimetodyki zwinne, gry planszowe i dzielić się z innymi swoją wiedzą.

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/joanna-kalabinska/
ORGANIZATOR:


RODO

Informujemy, że wydarzenie może być fotografowane oraz nagrywane.

Zgodnie z art.81 ust.2 prawa autorskiego zdjęcie lub film przedstawiający osoby będące elementem imprezy masowej lub zgromadzenia, nie wymagają zgody na rozpowszechnianie wizerunku. W konsekwencji nie zawierają także danych osobowych, więc nie podlegają pod RODO.

RODO łagodzi formę zgody, którą może obecnie stanowić chociażby gest czy określony ruch. Osoba uczestnicząca w nagraniu automatycznie wyraża zgodę poprzez swoje zachowanie.

Mimo to, wchodząc na wydarzenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (dz. ustaw z 2018, poz 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zobacz również:

szkolenia Analityk IT Projektowanie Scrum wydarzenia Warszawa