Blog Parenting Poznań vol. 2

28 Września 2019, 09:00-14:00 (Sobota)

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  BLOGER
już niedostępne -
  UCZESTNIK
już niedostępne -

Spotkanie 200 osób w jednym miejscu.

Blogerzy parentingowi oraz osoby pragnące otworzyć swoje miejsce w sieci, początkujący twórcy internetowi. Spotkanie jest też dla osób które chcą świetnie spędzić czas - a przy okazji poznać blogerów, instagramerów czy innych twórców. Będzie masa atrakcji, cudowni sponsorzy wydarzenia i najlepsi prelegenci!

Noemi Pawlak 

Autorka bloga www.matkaprezesa.pl. W tym roku zdobyła Nagrodę Specjalną Onet.pl. Edukuje w zakresie wcześniactwa, oraz pokazuje jak poradzić sobie w czasach wyidealizowanego macierzyństwa i jak się nie pogubić, nawet wtedy, kiedy powoli zaczynamy się wypalać Prywatnie mama dwójki wcześniaków - Jasia i Stasia.

Alaantkowe BLW 

doświadczona mama, nauczycielka i współautorka najpopularniejszego w Polsce bloga poświęconego metodzie żywienia BLW oraz trzech książek kucharskich dla całej rodziny, które stały się bestsellerem w polskich domach. Od ponad 5 lat na blogu alaantkoweblw.pl wraz z Anną Piszczek, pokazują jak gotować prosto, zdrowo i smacznie dla całej rodziny, ograniczając sól i cukier.

Jacek Daleszyński 

Opowie o współczesnym obciążeniu odcinka szyjnego kręgosłupa w życiu codziennym (przez postawę przy komputerze, komórce). Odpowie na wszystkie pytania.

Więcej informacji na stronie:

http://www.pierwsze-kroki.com/rejestracja-blog-parenting-poznan/Zobacz również:

konferencje Blogosfera