To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bądź Szefem, który jest Mistrzem Komunikacji!
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Bądź Szefem, który jest Mistrzem Komunikacji!

 • Czy jesteś zadowolony ze swojego kontaktu z podwładnymi (a oni z kontaktu z Tobą)?
 • Czy wiesz jakie komunikaty trafiają prosto w serce Twoich pracowników?
 • Czy potrafisz wzbudzić w nich motywację do działania?
 • Czy wiesz w jaki sposób skutecznie przekazywać im negatywne i trudne informacje?
 • Czy metody, które stosujesz sprawdzają się?

Na te oraz na wiele innych pytań uzyskasz odpowiedź podczas 3-godzinnego spotkania. Dowiesz się dlaczego ważne jest budowanie indywidualnego przekazu, dopasowanego do osobowości rozmówcy. Poznasz metody efektywnego budowania swojego komunikatu, który wpłynie nie tylko na jakość przekazu, ale również na relację na linii przełożony-podwładny.

To również świetna okazja do podzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi przedsiębiorcami i szefami zespołów.

Warsztaty zostały przygotowane na podstawie pojawiających się pytań i trudnych sytuacji, którym czoła stawiają nasi Klienci, a więc prawdopodobnie i Ty. Pomogliśmy już setkom firm, skorzystaj z naszego doświadczenia!

Spotkanie typu MUST BE!

To spotkanie typu MUST BE dla każdego Szefa Firmy czy Managera Zespołu, bo:

 • Dowiesz się jak formułować efektywny i jasny przekaz do swojego zespołu.
 • Dowiesz się jak komunikować się z pracownikami o różnym typie osobowości (a przy okazji dowiesz się jaką osobowość posiadasz Ty!)
 • Dowiesz się jak "opakować" w odpowiednie słowa krytykę i negatywną informację zwrotną.
 • Dowiesz się jak porozumiewać się językiem żyrafy i dlaczego jest on skuteczniejszy od języka szakala.
 • Zobaczysz jak prezentować swoje stanowisko, by wzbudziło oczekiwany efekt w swoim zespole.
 • Posłuchasz doświadczeń innych przedsiębiorców w zakresie budowania autorytetu wśród pracowników. 

Prelegent:

Katarzyna Zarębska

Doświadczenie biznesowe:

Niekwestionowany praktyk i pasjonat dziedziny HR. Trener biznesu, coach, doradca. Współpracuje z międzynarodowymi organizacjami, gdzie doradza jak efektywnie zarządzać procesami szkoleniowymi, rekrutacyjnymi oraz personalnymi. Rekruter, entuzjasta profesjonalnego i skutecznego procesu selekcji i rekrutacji kandydatów. Dzieli się swoją wiedzą w zakresie strategii personalnych oraz przyciągania i rozwijania talentów w organizacjach. 

Na sali szkoleniowej zachęca uczestników aby doświadczyli nowo poznanej wiedzy. Dużo praktyki, przydatne narzędzia i przede wszystkim doskonała atmosfera.

Z wykształcenia psycholog, absolwent studiów podyplomowych z zakresu mediacji, coachingu menadżerskiego i socjoterapii. Akredytowany trener metodologii Insights Discovery oraz DISC Trainer&Facilitator. Pasjonat samorozwoju i psychologii biznesu.

Na stałe mieszka w Poznaniu, ale pracuje w całej Polsce. Uwielbia ruch i aktywność. Miłośniczka pieszych wycieczek górskich, jazdy na rowerze oraz biegania. Kiedy nie jest w ruchu, lubi czytać powieści kryminalne.

Planowana agenda:

9.00 - 10.15 I blok szkoleniowy

10.15 - 10.45 Przerwa networkingowa

10.45 - 12.00 II blok szkoleniowyZapisując się na to wydarzenie, oświadczasz, że zapoznałeś się z zasadami przetwarzania danych osobowych i informacją o administratorze danych osobowych dostępnymi na www.personia.pl i zrozumiałeś ich treść, a także treść przysługujących ci praw w związku z przetwarzaniem danych. Zrozumiałeś, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest dobrowolne, jest jednak niezbędne w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu i może być w każdym czasie odwołane. Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Martę Woźny - Tomczak prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Marta Woźny - Tomczak PERSONIA z siedzibą w Gdyni na potrzeby rejestracji uczestnictwa w niniejszym wydarzeniu i weryfikacji listy obecności.

Zobacz również:

szkolenia Komunikacja wydarzenia 61-821 Poznań