#Academy_Smolna#2019 Szkolenie: Tworzenie i budowanie zespołów w malej firmie

23 października 2019, 09:45-16:00 (środa)

Centrum Kreatywności, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  #Academy_Smolna#2019 Szkolenie: Tworzenie i budowanie zespołów w malej firmie
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Centrum Przedsiębiorczości Smolna

zaprasza na warsztat, który odbędzie się w Centrum Kreatywności Targowa

Tworzenie i budowanie zespołów w malej firmie

w ramach projektu #Academy_Smolna#2019, który realizuje

Fundacja Inkubator Technologiczny - Youth Business Poland


Jesteś początkującym przedsiębiorcą, który stoi przed wyzwaniem zatrudnienia pierwszych osób? Masz już firmę i pracowników, ale nie wiesz jak efektywnie nimi zarządzać? Jesteś małą firmą bez działu HR i rekrutacja pracowników jest dla Ciebie przykrym obowiązkiem? A może duża rotacja pracowników odciąga Cię od głównej działalności firmy?

Wiadomo, że efektywny, zgrany zespół jest fundamentem każdego sprawnie funkcjonującego przedsiębiorstwa - małego i dużego. Ale zbudowanie takiej grupy pracowników wymaga jednak działań skierowanych na rozwijanie zdolności współpracy i efektywnej komunikacji. Jak więc zbudować swój Dream Team? -> Weź udział w warsztacie Tworzenie i budowanie zespołów w malej firmie i przekonaj się sam!

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się m.in.: czym są kompetencje oraz jak je diagnozować w procesie rekrutacji i selekcji w kontekście budowania zespołów. Omówimy jaki jest klucz do sukcesu zespołów multidyscyplinarnych, czyli co musi zapewnić organizacja, by osoby o rożnych kompetencjach efektywnie ze sobą współpracowały. Na podstawie case studies z Polski i ze świata przyjrzymy się czym jest kultura organizacyjna i jak ją tworzyć, by przyciągała najlepszych kandydatów z rynku, a także sprawdzimy czy model pracy zdalnej jest luksusem czy koniecznością, aby takich kandydatów pozyskać do zespołu. Na koniec prowadzący przedstawi też efektywne metody, kanały oraz narzędzia rekrutacji i selekcji pracowników, np. czy testy psychometryczne w procesie rekrutacji maja sens?

Korzyści wynikające z udziału w warsztacie:

  • dowiesz się w jaki sposób diagnozować w procesie rekrutacji i selekcji kluczowe kompetencje wymagane na danym stanowisku pracy;
  • dowiesz się co musi zapewnić organizacja, by osoby o różnych kompetencjach efektywnie ze sobą współpracowały;
  • poznasz przykłady dobrych praktyk w jaki sposób firmy zaciekawiają kandydatów opowiadając o tym co robią w trakcie procesu rekrutacji;
  • omówione zostaną najpopularniejsze aktualnie metody i kanały pozyskiwania talentów z rynku:
  • weźmiesz udział w pracy grupowej omawiając konkretne case study.

Dodatkowo podczas szkolenia:

  • poznasz innych przedsiębiorców i zdobędziesz nowe kontakty biznesowe,
  • otrzymasz certyfikat po ukończonym szkoleniu,
  • zapewniamy poczęstunek i napoje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak tworzyć i budować efektywny zespól w Twojej firmie - przyjdź 23 października o godzinie 9:45 do Centrum Kreatywności Targowa :) Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja za pośrednictwem serwisu Evenea. Liczba miejsc ograniczona. Warsztat kierowany jest do początkujących przedsiębiorców oraz osób, które planują założenie własnej firmy i poszukują wsparcia w skutecznym zarządzaniu firmą. Szkolenie jest realizowane w ramach programu doradczo-szkoleniowego #Academy_Smolna#2019.


INFORMACJE O PROWADZĄCYM

Maciek Stęga (HR&EB Freelancer), twórca eventu i społeczności WebskiHR

Networker, od prawie 7 lat realizuje projekty z obszaru HR i Employer Brandingu. Aktualnie głównie skupia się na pracy dla Startupów oraz Software House'ów.

Autor artykułu m.in. dla Forbesa, HR Business Partner. Prelegent m.in. Czwartkowych Social Mediów, HR na deser, Środa Startupowa oraz HR na Szpilkach. Dla takich organizacji jak: Kraków Miastem Startupów, Girls Geek Carrots oraz Women in Technology tworzył warsztaty z tematyki HR i EB.

Absolwent innowacyjnych studiów podyplomowych na AGH: Zarządzanie talentami w branży technologicznej. Popularyzuje ideę przejrzystości warunków wynagrodzenia w ogłoszeniach o pracę tworząc community na fb w grupie: Praca w Startupie z widełkami. Twórca eventu WebskiHR, mającego na celu łączenie osób zainteresowanych tematami HRu i Employer Brandingu.


Przebieg spotkania:

09:45 - 10:00 Rejestracja uczestników

10.00 - 13.00 Szkolenie, część 1.

13.00 - 14.00 Przerwa lunchowa (we własnym zakresie)

14.00 - 16.00 Szkolenie, część 2.

_______________________________


Program doradczo - szkoleniowy #Academy_Smolna#2019 finansowany jest przez Miasto Stołeczne Warszawa. Operatorem programu jest Fundacja "Inkubator Technologiczny" (Youth Business Poland). Po więcej szczegółów zapraszamy na:

http://firma.um.warszawa.pl/doradztwo-indywidualne-academy_smolna/

http://ybp.org.pl/academy_smolna/

Zapraszają: Miasto Stołeczne Warszawa, Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Centrum Kreatywności Targowa, Youth Business Poland

Zobacz również:

szkolenia wydarzenia Warszawa