BUGinnings in IT #5

23 Czerwca 2022, 18:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet wstępu
już niedostępne 10,00 zł -

BUGinnings in IT #5

Czas na letnią edycję BUGinnings in IT. W czerwcu spotkajmy się ponownie na krakowskiej Barce aby posłuchać o tym jak istotny w pracy może okazać się job shadowing, jakie podjąć kroki aby rozwinąć swoje skrzydła w IT, oraz poznać 4 lekcje z kariery jednego z naszych prelegentów. 


Tym razem naszymi gośćmi będą: 


Agenda

🎙️ 18:00 - Start

🎙️ 18:15 - Jak rozwinąć skrzydła w IT? Praktyki samorozwoju, które możesz zacząć stosować już dziś - Kamil Duda

Branża IT nieustannie i w błyskawicznym tempie podąża do przodu. Zmieniają się potrzeby rynku, topowe technologie i narzędzia. Aby być konkurencyjnym na rynku pracy oraz piąć się po szczeblach swojej wymarzonej kariery, powinniśmy koniecznie zadbać o swój rozwój zawodowy. Jak za tym wszystkim nadążyć? Od czego zacząć i jak się za to zabrać? Co ma wspólnego programista z lekarzem i prawnikiem?

Podczas mojej prezentacji odpowiem na te i inne pytania przybliżając sprawdzone, praktycznie i proste sposoby na samorozwój i przyspieszenie swojej kariery programisty. Zapraszam!

🎙️ 18:50 - Stań się cieniem i rzuć nowe światło na Twoją karierę! - Kamila Gawrońska

Pierwsza praca jednoznacznie kojarzy Ci się z nauką, uczysz się zazwyczaj od starszych stażem kolegów, obserwując ich typowy dzień pracy. Jednak job shadowing, śledzenie, bycie cieniem nie przydaje się tylko na początku kariery. Jeżeli chociaż raz miałaś/miałeś ochotę zmienić projekt to z pewnością znasz to uczucie kiedy ogrom niewiadomych kurczowo trzyma Cię przy dobrze znanym środowisku. Nowe światło na pojawiające się niewiadome może przynieść cień, którym musisz stać się na krótką chwilę, żeby rozwiązać równanie z wieloma niewiadomymi.

W trakcie prezentacji przejdziemy razem przez różne etapy kariery w IT, bazując na realnych przykładach, opowiem Ci, w jaki sposób bycie cieniem pomaga się rozwinąć inżynierom i zespołom developerskim. 

🎙️ 19:30 - Tam i z powrotem: 4 lekcje z kariery od produktu do software house'u - Michał Nieć

Komputery to moja pasja od najmłodszych lat. Pierwszą pracę jako programista udało mi zdobyć już kiedy byłem w liceum. W prezentacji przytaczam 4 ciekawe epizody z mojej wczesnej kariery jako inżyniera oprogramowania, które ułatwiły mi podjęcie ważnych decyzji, zrozumienie firm technologicznych i ścieżek kariery, które oferują.

🎙️ 20:00 NetworkingData: Czwartek, 23.06.22, start: 18:00 ⏰

Miejsce: Barka, Kraków 📍


Wprowadzamy bilety za symboliczną opłatą, abyśmy byli w stanie określić ile osób zjawi się na miejscu. Równowartość biletu będzie do odbioru przy barze w dniu wydarzenia. 🥂

Strona wydarzeniaWydarzenie organizowane jest przez Sphere.it, inicjatywę poświęconą dzieleniu się wiedzą z dziedziny IT. Poza regularnymi wydarzeniami online, na platformie Sphere.it znajdziesz bibliotekę wideo z prezentacjami z wszystkich dotychczas organizowanych przez nas eventów z przeróżnych dziedzin IT. 

Zobacz również:

konferencje IT Management Staż Technologia wydarzenia Kraków