To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców oraz środowiska otoczenia biznesu. Bezpłatna wejściówka na wydarzenie BusinessContact6

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców oraz środowiska otoczenia biznesu.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Wydarzenie #BusinessContact to spotkanie integracyjno-biznesowe wynikające z inicjatywy Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. To połączenie networkingu, wymiany kontaktów i doświadczeń biznesowych. W poprzednich edycjach gościliśmy znamienitych gości: Prof. Leszka Balcerowicza, Radosława Kotarskiego, Szymona Hołownię, Jacka Walkiewicza, Romana Młodkowskiego oraz generała Romana Polko. 

Prelegentką nadchodzącej edycji będzie Alicja Defratyka - ekonomistka, zwolenniczka edukacji ekonomicznej i obywatelskiej od najmłodszych lat, autorka projektu ciekaweliczby.pl. Za pomocą liczb stara się w prosty sposób tłumaczyć różne zjawiska społeczno-ekonomiczne, oparte na konkretnych danych liczbowych oraz wynikach badań społecznych. Jedna z dziesięciu najchętniej słuchanych ekonomistów przez polski biznes. Felietonistka Gazety Wyborczej, na bieżąco komentuje sprawy społeczno-gospodarcze w mediach (TVN 24, TVN 24 Biznes i Świat, Polsat News, Radio ZET, Forbes Women, Onet.pl, WP.pl).

UWAGA! Wydarzenie kierowane jest do przedsiębiorców.
Podczas rejestracji prosimy o wypełnienie wszystkich rubryk! 
Zobacz również:

konferencje wydarzenia Szczecin