To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Dla firm niezrzeszonych w Północnej Izbie Gospodarczej
już niedostępne 50,00 zł -
  Dla firm zrzeszonych w Północnej Izbie Gospodarczej
już niedostępne bezpłatny -

Już dziś zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu #buisnesscontact, które odbędzie się w czwartek 17.09.2020r. od godziny 10:00 pod hasłem Pełna moc w życiu i biznesie.

Ideą spotkań #businesscontact jest networking uczestników i zaproszonych gości, czyli możliwość spotkania się przedsiębiorców z Północnej Izby Gospodarczej.

http://izba.info/spotkania/3377-businesscontact-3-go%C5%9B%C4%87-specjalny-jacek-walkiewicz


Podczas wrześniowego spotkania gościem specjalnym będzie Jacek Walkiewicz

Psycholog, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

Od dwudziestu pięciu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 500 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący , narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykłady na TEDx umieszczone na YouTube mają ponad 5 milionów odsłon. Autor książek: "Rozmyślnik Jacka Walkiewicza", "Pełna MOC życia" i "Pełna MOC możliwości". Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery ( nagroda Teofrasta ) za najpopularniejsza książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku.

W 2019 za całokształt dokonań i za działanie na rzecz wspierania kobiet otrzymał w konkursie Polish Businesswoman Awards magazynu "Businesswoman & life" statuetkę w kategorii Wybitna Osobowość.

Wydarzenie odbędzie się w Auli Uniwersytetu Szczecińskiego, Wydział Humanistyczny, ul. Krakowska 71-79, Szczecin. Do dyspozycji gości parking.

Wydarzenie odbędzie się z uwzględnieniem obowiązujących obostrzeń wynikających z obecnej sytuacji epidemicznej. 

Zapraszamy członków Północnej Izby Gospodarczej oraz wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą nas dopiero poznać!

Do dyspozycji uczestników będzie bufet kawowy. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona!

Zobacz również:

konferencje wydarzenia Szczecin