To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Startup Poland Camp
już niedostępne -

➡Zastanawiasz się jak sprawić by Twój dział sprzedaży był nowoczesny, a handlowcy wykorzystywali narzędzia i technologie, które pozwolą im podnieść skuteczność swoich działań?

➡Chciałbyś wiedzieć więcej jak wykorzystać przemyślany marketing do wzrostu sprzedaży w Twojej firmie i dowiedzieć się więcej n.t omnichannel, RTL, growthacking i innych tego typu modnych trendów ;-)?

➡Interesuje Cię głównie sprzedaż i marketing, ale wiedza o tym skąd brać kasę na start i rozwój biznesu też by się przydała?:-)

Wpadnij na drugi we Włocławku Startup Poland Camp organizowany przez Fundację Startup Poland  gdzie dowiesz się niemal wszystkiego w temacie nowoczesnej sprzedaży B2B i B2C. Specjalnie dla Was zaprosiliśmy praktyków biznesu, którzy podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniami. Nie zabraknie również networkingu oraz części Q&A!


WEJŚCIE ZA FREE! :-)

AGENDA


17:00-17:15 Rejestracja uczestników

17:15-17:25 Małgorzata Gontarek, Fundacja Startup Poland, Powitanie

17:25-17:50 Sebastian Kowalski; Leaware; ,,Sell the right software. Sell the software right. Dlaczego jest to tak ważne dla startupu IT?"

17:50-18:15 Łukasz Darka; Torqway (temat wkrótce) 

18:15-18:45 Michał Organiściak; Copernicus Computing (temat wkrótce)

18:45-20:00 Afterparty + Networking 🍕 🍸 ☕


SYLWETKI PRELEGENTÓW (wkrótce)ORGANIZACJA


Małgorzata Gontarek - od 8 lat związana z branżą nowych technologii, marketingiem internetowym i polską sceną startupową. W kwetniu br. wyróżniona w raporcie ,,55 kobiet w świecie nowych technologii w Polsce". Realizuje się w kilku projektach m.in jako właścicielka agencji interaktywnej WebTango.pl oraz koordynuje kilka ngo, takich jak Fundacja Startup Poland, Fundacja Pierwsze Miejsca są Zawsze Wolne. Związana jako specjalista d.s marketingu i PR z Di24.pl. W Płocku rozwija projekt Startup Płock, który ma na celu stworzenie ekosystemu startupowego i integrację branży new tech. Organizatorka takich wydarzeń, jak m.in.: Płockamp, Czwartek Social Media, Startup Płock.


📞Kontakt z organizatorami:


Fundacja Startup Poland

m.gontarek@startuppoland.org

t. 602 773 379


Partnerzy Wydarzenia: Włocławski Inkubator Innowacji i Przedsiębiorczości, Urząd Miasta Włocławek

Dziękujemy też za pomoc i koordynację Panu Jakub Girczyc :-)Zobacz również:

konferencje Marketing Social Media Sprzedaż Startup wydarzenia WŁOCŁAWEK