To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet dla uczestników Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog" posiadających abonament klubowy lub kod rabatowy. Bilet KDF Dialog

Bilet dla uczestników Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog" posiadających abonament klubowy lub kod rabatowy.

już niedostępne bezpłatny -
Bilet dla zainteresowanych tematem. Bilet wstępu

Bilet dla zainteresowanych tematem.

już niedostępne 184,50 zł -

Spotkanie w ramach programu "Cyfrowy fiskus -szansa i ryzyko. Relacja podatnik - administracja państwowa w cyfrowych czasach." Program został przygotowany w Klubie Dyrektorów Finansowych "Dialog" http://www.kdfdialog.org.pl.

Dlaczego firmy muszą gonić cyfryzującą się administrację państwową, a szczególnie fiskusa, który dzisiaj jest znacznie lepiej zinformatyzowany niż przeciętna firma w Polsce. Oznacza to, że o danej firmie czy transakcji czy kliencie wie znacznie więcej niż niż dana firma! Przychodzi nie tylko na kierunkową kontrolę, ale stale na bieżąco monitoruje działania podatnika. Co więcej, umie już przewidywać, co firma - jej zarząd - zrobi w najbliższej przyszłości. Oznaczać to może szanse na eliminację z rynku nieuczciwych firm i menedżerów, ale też bardziej niż dotąd blesne konsekwencje błędów, niedociągnięć czy lekkomyślności - kogokolwiek w firmie, nie tylko członków zarządów.

W dyskusji w Gdańsku wspierać nas będzie Magdalena Saja z firmy Doradztwa Podatkowego WTS&Saja

1. Poziom cyfryzacji administracji państwowej, dedykowanej do obsługi i kontroli podatników versus poziom cyfryzacji podatników.

2. Rozpoznanie szans i zagrożeń wiążących się z cyfrowym fiskusem.

3. Działania zwiększające komfort kontaktów z fiskusem oraz bezpieczeństwa biznesu i zarządów firm.

4. Rozwiązania IT i praktyk organizacyjnych w firmie zapewniających zachowanie równowagi w stosunku do wiedzy cyfrowego fiskusa.Zapisy na spotkanie

Więcej o programie http://cyfrowyfiskus.pl/

Zobacz również:

inne Podatki wydarzenia Gdańsk