MIĘDZYNARODOWE FORUM CHEMIKA EXPO 2020

20 Maja 2020, 10:00 (środa) - 22 Maja 2020, 10:00 (Piątek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  CHEMIKA 2020 - Bonus 1
już niedostępne 1 599,00 zł -
  CHEMIKA 2020 - Bonus 2
już niedostępne 1 845,00 zł -
  CHEMIKA 2020
już niedostępne 2 091,00 zł -

Kongres branży chemicznej, którego tematyka skupi się wokół idei gospodarki cyrkularnej oraz najnowszych rozwiązań w obszarze recyklingu materiałów niebezpiecznych produkowanych z tworzyw sztucznych czy papieru
i chemikaliów
. Wydarzenie to pozwoli wspólnie zastanowić się, jak tworzyć inteligentne rozwiązania utylizacji tych materiałów oraz zaprezentować już istniejące działania zamkniętego obiegu gospodarki materiałami specjalistycznych zakładów w Polsce oraz Szwecji, które to firmą działają w oparciu o światowe i europejskie rozwiązania w tym zakresie oraz ukierunkowane są na zadania Przemysłu 4.0

Na Jubileuszowe Forum pragniemy zaprosić Państwa do Szczecina (Polska), by następnie zabrać na prom morski, który wypełnianie ze Świnoujścia do Malmö (Szwecja). 

Do udziału w tym wydarzeniu zaprosiliśmy m.in: przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwa Klimatu, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Prezydentów Miast Partnerskich, samorządu regionalnego oraz przedsiębiorców i naukowców. Nie zabraknie też uznanych autorytetów biznesowych i naukowców zajmujących się tymi zagadnieniami. Ponadto swoje doświadczenia oraz praktyczną stronę rozwiązań zaprezentują goście m.in. z: Niemiec, Szwecji, Finlandii czy Białorusi oraz Ukrainy, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w tym zakresie. Na postawione globalne wyzwania będą również odpowiadać wybitni naukowcy z Polski i zagranicy.

Chemika Expo będzie również miejscem do spotkań biznesowych podczas Paneli networkingowych - okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych oraz poznania sukcesów firm należących do Zachodniopomorskiego Klastra Chemicznego "Zielona Chemia" w Szczecinie, Krajowego Klastra Kluczowego.

Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, naukowców, samorządowców oraz menadżerów instytucji okołobiznesowych. Uczestnicy będą mieli możliwość nawiązania kontaktów z przedstawicielami firm chemicznych i naukowcami z całej Europy. Jak też możliwość zadawania kierunkowych pytań dla prelegentów podczas paneli dyskusyjnych.


Zobacz również:

konferencje wydarzenia Szczecin