To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet wstępu - "Dzień bezpłatnej diagnozy wad postaw u Dzieci"
już niedostępne -

📢 26 listopada to dzień, w którym do Kliniki OdNowa zapraszamy wszystkie dzieciaczki, które ukończyły 1 rok życia, wraz z rodzicami, dla których najważniejszy jest zdrowy rozwój ich pociech 👶👩❤💋👨

🛒 Potwierdź rezerwację telefonicznie !

🔹 To dzień bezpłatnej diagnozy wad postaw u dzieci, którą wykonają Joanna i Martyna Kieliszek - terapeutki manualne naszej Kliniki. Badanie jest nieinwazyjne, bezbolesne i trwa jedynie chwilę, natomiast jego wynik ma bezpośredni wpływ na rozwój i komfort życia malca.

🔹 Terapia manualna jest skuteczną metodą leczenia skolioz u dzieci. Prawdziwą przyczyną skolioz o podłożu idiopatycznym jest zablokowanie stawów głowowo-szyjnych, do którego dochodzi w łonie matki. Ciasnota przestrzeni macicznej wymusza niewłaściwą pozycję ułożeniową płodu. Wpływ na to mają również pozycje ułożeniowe ciężarnej matki oraz okoliczności zaistniałe podczas porodu.

🔹 Nieujawnione zablokowanie stawów głowowo - szyjnych niesie ze sobą najpoważniejsze zagrożenie rozwoju skoliozy, której rozpoznanie przez medycyną klasyczną, będzie możliwe dopiero w 7-9 roku życia dziecka, kiedy boczne skrzywienie kręgosłupa będzie bardzo widoczne. Skolioza to nie tylko problem estetyczny (krzywe plecy, garb, płaskostopie itd.) to przede wszystkim bardzo poważne schorzenie, które ma wpływ na wydajność pracy organów wewnętrznych i układu nerwowego. Jej skutki mogą przejawiać się w sposób niekojarzony bezpośrednio z tych schorzeniem, np. przewlekłe stany zapalne gardła i infekcje.

▶ Udostępnij to wydarzenie znajomym (https://www.facebook.com/events/266123690997607/), by również mogli zadbać o zdrowy rozwój swoich dzieci.

🗓 26 listopada 2019, g. 11:30 / 19:30
🌍 Klinika OdNowa, al. Zwycięstwa 46/1, Gdańsk

Zapisy:
📧 [email protected]
☎️ (+48) 509 614 409

🛒 Potwierdź rezerwację telefonicznie !


🌐https://odnowacentrum.pl/

FB: https://www.facebook.com/events/266123690997607/

Zobacz również:

inne wydarzenia 80-210 Gdańsk