To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Udział w warsztatach online CIAŁOpozytywnik. CIAŁOpozytywnik - warsztat online

Udział w warsztatach online CIAŁOpozytywnik.

już niedostępne 20,00 zł -
Udział w warsztatach online CIAŁOpozytywnik. Proszę, wybierz ten bilet, jeżeli Twoja sytuacja finansowa naprawdę uniemożliwia Ci dołączenie do spotkania w cenie regularnej. Liczba biletów ograniczona. CIAŁOpozytywnik - warsztat online (bilet dla osób w trudnej sytuacji finansowej)

Udział w warsztatach online CIAŁOpozytywnik. Proszę, wybierz ten bilet, jeżeli Twoja sytuacja finansowa naprawdę uniemożliwia Ci dołączenie do spotkania w cenie regularnej. Liczba biletów ograniczona.

już niedostępne 11,50 zł -

Czy w 2021 chcesz okazać swojemu ciału chociaż odrobinę więcej wyrozumiałości, czułości, a nawet miłości? Wydaje Ci się to trudne w obliczu wyśrubowanych do granic możliwości standardów urody i skradającej się zewsząd kultury diety? Daj szansę pozytywnemu pisaniu terapeutycznemu i napisz swojemu ciału kilka miłych słów!

Pisanie terapeutyczne można wykorzystywać do różnych celów: aby poprawić swoje samopoczucie, wyrzucić z siebie trudne emocje, a nawet lepiej poczuć się we własnej skórze. Nawet jeżeli na co dzień nie potrafisz okazać swojemu ciału zrozumienia czy czułości, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że dzięki pozytywnemu pisaniu terapeutycznemu, skoncentrowanemu na przyjemnych emocjach, znajdziesz dla niego kilka dobrych słów. Zdaję sobie sprawę, że początek Nowego Roku to dla wielu osób czas wyjątkowego skupienia na cielesności, a ja chciałabym zaproponować Ci nieco inne spojrzenie na tę kwestię.

Dla kogo jest CIAŁOpozytywnik?

Jeśli już teraz prowadzisz dziennik lub pamiętnik, to spotkanie jest dla Ciebie. Jeśli nie prowadzisz na co dzień żadnych zapisków, ale masz w sobie otwartość, aby spróbować, to spotkanie jest dla Ciebie. Chciałabym podkreślić, że nie trzeba "umieć pisać", aby korzystać z pisania terapeutycznego. W tym procesie nie tworzymy dzieł literackich. Otrzymasz za to narzędzia i przestrzeń, aby pochylić się i popracować z pozytywnymi emocjami względem ciała, pisząc - Twoimi słowami i tak, jak potrafisz, bez konieczności dzielenia się napisanym tekstem.

To spotkanie jest dla osób, które pragną dla siebie ciałopozytywności lub ciałoneutralności, dla osób, które intencjonalnie zmieniają swój wygląd, jak i dla osób, które na zmiany we własnej cielesności nie mają wpływu. Dla osób, które lubią się dzielić refleksjami, jak i tych, które preferują ciche uczestnictwo.

Na CIAŁOpozytywnik zapraszam zarówno osoby, które są ciekawe pozytywnego pisania terapeutycznego skupionego na ciele i chcą w ten sposób zadbać o siebie i swój dobrostan, jak i te, które obecnie uczestniczą lub uczestniczyły w regularnych spotkaniach Pozytywnika.

W warsztato-sesję wprowadzę Cię krótkim wykładem na temat pisania terapeutycznego w duchu pozytywnym, jego zalet i sposobów wykorzystania, a następnie, przy pomocy prostych, ale treściwych ćwiczeń, wspólnie popracujemy z pozytywnymi emocjami i dobrymi słowami dla naszych ciał, pisząc. Między ćwiczeniami będzie miejsce na podzielenie się refleksjami i zadawanie pytań. Jedyne, o co proszę, to nieużywanie podczas dyskusji w grupie języka kultury diety, który może być triggerujący dla pozostałych osób uczestniczących.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 26.01.2021 o 19:30 na platformie Zoom.

Co będzie Ci potrzebne podczas spotkania?

Do warsztatu CIAŁOpozytywnik dołącz z czymś, co umożliwi Ci pisanie/utrwalanie swoich myśli - może to być papier i ołówek, notatnik i długopis, maszyna do pisania, komputer, urządzenie mobilne.

Dodatkowo potrzebny będzie stabilny dostęp do internetu oraz aktualna wersja bezpłatnego programu Zoom. To bardzo ważne, ponieważ spotkanie nie będzie rejestrowane, a treść ćwiczeń udostępniana po jego zakończeniu. Dotyczy to również osób, które zarezerwują miejsce, ale nie pojawią się na spotkaniu na żywo.

Twój poziom aktywności podczas spotkania zależy wyłącznie od Twojego komfortu - możesz uczestniczyć w warsztato-sesji z wyłączoną lub włączoną kamerką internetową, korzystać z mikrofonu/czatu, aby dzielić się refleksjami i zadawać pytania, lub przebywać na nim całkowicie anonimowo i w ciszy.

Po wykupieniu biletu nie masz linku do logowania?

Linki do logowania zostaną wysłane najpóźniej 26.01.2021. Jeśli do godz. 15:00 tego dnia nie otrzymasz wiadomości, sprawdź, czy email z linkami nie trafił do folderu spam lub zakładki "Społeczności". Nadal nie możesz znaleźć wiadomości? Napisz na: pozytywnik@proseksualna.pl.


CIAŁOpozytywnik poprowadzi Natalia Grubizna - doradczyni, edukatorka seksualna, trenerka. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, grup i sesji indywidualnych. Jest autorką bloga proseksualna.pl. 

Zobacz również:

inne Pisanie ekspresywne Psychologia pozytywna Rozwój emocjonalny