To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Darmowa rejestracja
już niedostępne -

Polski Klaster Cyberbezpieczeństwa #CyberMadeinPoland razem z kancelarią Domański Zakrzewski Palinka, zapraszają na szkolenie "Cyberbezpieczeństwo a PZP (i Nowe PZP)". Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu wirtualnych spotkań członków klastra #CyberMadeinPoland, jednak tym razem zapraszamy wszystkich chętnych, chcących pogłębić swoją wiedzę z zakresu Prawa zamówień publicznych w kontekście cyberbezpieczeństwa. Uczestnicy szkolenia uzyskają praktyczną wiedzę z zakresu relacji pomiędzy przepisami ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa ("UKSC"), a przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych ("PZP"), w tym także w kontekście najważniejszych zagadnień wynikających dla powyższego z nowej ustawy ("Nowe PZP"), która weszła w życie 1 stycznia 2021 r.


Szkolenie odbędzie się w formule wirtualnej na platformie Zoom, 24 czerwca, godz. 13:00-14:30. Link do webinarium znajdą Państwo w wiadomości zwrotnej po rejestracji.


Agenda szkolenia prezentuje się następująco:
  1. Usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa, a także umowy o świadczenie takich usług - pojęcie i systematyka.
  2. Możliwość udzielania zamówień w zakresie cyberbezpieczeństwa przez zamawiających.
  3. Możliwość udzielania zamówień w zakresie cyberbezpieczeństwa przez zamawiających w reżimie obronnościowym.
  4. Możliwość wyłączenia zamówień w zakresie cyberbezpieczeństwa spod ustawy PZP.
  5. Przepisy PZP, a procedowana obecnie nowelizacja UKSC.
  6. Sesja pytań i odpowiedzi.

Szkolenie zostanie poprowadzone przez ekspertów kancelarii Domański Zakrzewski Palinka:

Paweł Gruszecki, Counsel | Praktyka IP&TMT

Jest członkiem Praktyki IP&TMT w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka sp.k. Ma duże doświadczenie w zakresie wykonywania skomplikowanych projektów wymagających wiedzy z zakresu prawa IT, ochrony danych osobowych, cyberbezpieczeństwa, prawa autorskiego, prawa mediów oraz prawa telekomunikacyjnego.


Michał Wojciechowski, Senior Associate | Praktyka Infrastruktury i Energetyki

Jest członkiem Praktyki Infrastruktury i Energetyki w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka sp.k. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z krajowym oraz unijnym prawem zamówień publicznych, jak również z szeroko pojętą tematyką umów w procesie inwestycyjnym.


Organizatorzy wydarzenia


Polski Klaster Cyberbezpieczeństwa #CyberMadeinPoland to platforma współpracy oraz promocji polskiego przemysłu cyberbezpieczeństwa, którego celem jest kształtowanie i rozwój bezpiecznej cyberprzestrzeni w Polsce oraz promowanie polskich firm poza granicami kraju. Klaster stymuluje również współpracę sektora z instytucjami naukowymi, podmiotami administracji publicznej, międzynarodowymi korporacjami, izbami branżowymi i handlowymi, oraz innymi partnerami. Obecnie członkami klastra jest 47 innowacyjnych polskich firm oferujących produkty i usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa. 


Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka to jedna z największych w Polsce kancelarii prawniczych, istniejąca na rynku od ponad 25 lat. Prawie 180 ekspertów DZP doradza polskim i zagranicznym klientom z niemal wszystkich branż gospodarki. DZP to również 9 praktyk i 40 specjalizacji, biura w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, a także ponad 90 krajów w sieci relacji biznesowyc.


Zobacz również:

szkolenia Bezpieczeństwo informatyczne Cyberbezpieczeństwo Prawo Rynek zamówień publicznych