To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Przed nami kolejne inspirujące, śniadanie biznesowe Creative Morning, tym razem w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. 16.11.2015 (poniedziałek) o 9:00 naszymi gośćmi będą przedstawiciele startupów, które z sukcesami wyszły na rynki europejskie a nawet globalne. W swoich prezentacjach odpowiedzą na pytania m.in.: w jaki sposób nawiązać współpracę na rynkach zagranicznych, jak taka współpraca wygląda, jak pozyskać inwestora/partnera, czy tworzenie filii za granicą ma sens, jak się komunikować, gdzie bywać, co mówić aby nas zapamiętali, a dodatkowo przekażą kilka wskazówek specjalnie dla tych, którzy ze swoim produktem chcą wyjść poza Polskę.

Kim są nasi tajemniczy goście?


Panie i Panowie o to i ON:

Marek Przystaś - współtwórca Duckie Deck. Od wielu lat związany z tworzeniem projektów dla dzieci. Walczy o to, aby edukacja była ciekawsza. Uruchomiona w tym celu Akademia Duckie Deck ma za zadanie pobudzać kreatywność, zarażać pasją do technologii oraz wzbudzać ciekawość u dzieci. Z gier Duckie Deck skorzystało już ponad 8 milionów dzieci ze 180 krajów. Niewątpliwie jest to jeden z najlepszych projektów edukacyjnych na świecie.

I druga, ale nie mniej ważna:

Delfina Gerbert- Czarniecka - Affilite Program Manager at Nozbe.com. Zatrudniona w Nozbe.com od samego początku. Do lipca bieżącego roku zajmowała pozycję Dyrektora Działu Obsługi Klienta. Obecnie zajmuję się opieką nad partnerami i tworzeniem programu szkoleniowego.
A czym jest Nozbe? To aplikacja służąca do zarządzania czasem używana na całym świecie i skierowaną do każdego, kto ma za dużo na głowie. Początkowo Nozbe miał być tylko aplikacją webową z dostępem przez internet, tymczasem przez ostatnie 8 lat rozrósł się do całego pakietu aplikacji na niemal wszystkie platformy mobilne. Nozbe do tej pory przetłumaczono na język angielski, polski, hiszpański, niemiecki, japoński, rosyjski, koreański, francuski, chiński wraz z wersją tajwańską oraz holenderski/niderlandzki.


Myślicie, że byliście na naszych spotkaniach już tyle razy, że nic Was nie zaskoczy?

NIESPODZIANKA!
Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy konkurs, którego zwycięzca otrzyma upominek :)
O szczegółach poinformujemy Was podczas porannego networkingu. Kalendarze w dłoń, budziki w ruch i 16-ego listopada widzimy się w Starterze punktualnie o 9:00!

Plan spotkania:

9:00 - 9:30 - Rejestracja uczestników i networking 
9:30 - 10:00 - Marek Przystaś -  Duckie Deck
10:00 - 10:30 - Delfina Gerbert- Czarniecka - Nozbe.com

10:30- ……. - Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe


Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

Organizator


Patron medialny
Chcesz zobaczyć, co jeszcze przygotowaliśmy podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości? Sprawdź  szczegóły na www.stp.inkubatorstarter.pl 

W ramach pozostałych wydarzeń:

 • AnacylitsConf - współorganizowana z Microsoft konferencja poświęcona tematyce analizy danych.
 • Start a Startup - jednodniowe wydarzenie dedykowane każdemu, kto chciałby rozwinąć swój startup z najlepszymi mentorami polskiej sceny startupowej.  
 • Creative Morning - inspirujące spotkanie networkingowe. Wśród prelegentów: Marek Przystaś z Duckie Deck.
 • Creative People / Creative Ideas - spotkaj się i porozmawiaj z osobami, które powiedzą Ci, jak osiągnąć sukces zagranicą - Magdalena Gacyk (rynek US) i Marcin Grodzicki (rynek UK).
 • In Business - zajęcia z przedsiębiorczości dla uczniów i uczennic gdańskich szkół
 • #Damy Radę - cykl spotkań ze specjalistami od rozwoju biznesu. Dowiedz się, jak założyć działalność i pozyskać na nią kapitał, jaką formę prawną wybrać, by optymalizować koszty i jak ustrzec się błędów prawnych. O tym na spotkaniach 1on1 opowiedzą m.in. specjaliści z jednej z najlepszych kancelarii prawnych w Polsce - Cytowski & Partners.
 • Konferencja BeZee - międzynarodowa konferencja poświęcona trendom w edukacji.
 • Koduj dla Polski - pierwsze spotkanie społeczności poszukującej technologicznych rozwiązań dla społecznych wyzwań w Trójmieście.
 • FuckUp Night Trójmiasto - cykliczne spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach.
 • Szlachta Startupuje - warsztaty ze startupowania dla młodzieży, podczas których pod okiem mentorów młodzi ludzie mają okazję pogłębić swoją wiedzę i umiejętności związane z rozwijaniem własnego biznesu.
 • Trójmiejska Grupa Testerska - cykliczne spotkania dla programistów i testerów, służące wymianie wiedzy i doświadczeń, jak również miejsce pozwalające poznać się nawzajem.
 • BIZ SIM DAY - 1-dniowe wydarzenie dla absolwentów sztandarowego projektu przedsiębiorczego dla młodzieży Startera: Gdańsk Business Week


Zobacz również:

szkolenia Podróże wydarzenia Gdańsk