Life Coaching - w drodze do siebie

20 Lipca 2020, 17:00 (Poniedziałek) - 31 Sierpnia 2020, 20:00 (Poniedziałek)

spotkanie w przestrzeni online,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Life coaching - bezpłatna konsultacja

dostępnych: 5

już niedostępne -

Jeśli chcesz budować satysfakcjonujące relacje, z samym sobą i z innymi, w życiu prywatnym i zawodowym oraz:

 • zyskać większą świadomość i pewność siebie
 • skorzystać w pełni ze swojego naturalnego potencjału i umiejętności
 • wprowadzić zmianę dającą poczucie satysfakcji i sprawczości
 • nauczyć się zarządzać swoją energią życiową 
 • zyskać równowagę w swoim życiu
 • rozwinąć swoje umiejętności interpersonalne, w tym asertywne zachowania tj.: stawianie granic, zadbanie o własne potrzeby, wyrażanie siebie w relacjach z innymi

Zapraszamy Cię na bezpłatną konsultację, na której:

 • wysłuchamy, z czym jesteś i o jakiej zmianie myślisz dla siebie
 • dowiesz się, jak life coaching może Cię wesprzeć, w tym co dla Ciebie ważne

Warunki konsultacji:

 • 50 minut
 • praca indywidualna, jeden na jeden
 • przestrzeń online (zoom, skype)
 • bezpłatna konsultacja jest jednorazowa - do zrealizowania od 20 lipca 2020 do 31 sierpnia 2020 r.
 • godziny uzgadniane indywidualnie, po pobraniu bezpłatnego biletu 


Pomagamy w budowaniu satysfakcjonujących relacji z samym sobą i z innymi, w życiu prywatnym i zawodowym. Poczuj się lepiej we własnym życiu :)

Life coaching
to proces kontaktowania się ze swoimi potrzebami w bezpiecznej przestrzeni, jakie daje towarzyszenia i wsparcie coacha. Dzięki temu możesz dotrzeć do ważnych dla Ciebie aspektów życia, tak aby poczuć się lepiej we własnym życiu.


Indywidualne konsultacje prowadzą: 

Dominika Derewicz - Psycholog, Business & Life Coach, Trener Sztuki Porozumienia - pracuję w nurcie NVC (Nonviolent Communication). Współtworzę SensuSens - Sztuka Porozumienia.

Na co dzień pracuję z osobami wysoko wrażliwymi, wspierając ich w zrozumieniu samych siebie, zaakceptowaniu swojej wewnętrznej różnorodności, tak, aby z zaufaniem do siebie podążali za tym, co dla nich ważne. Wspieram pary w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i inteligencji emocjonalnej. Łączę wieloletnie doświadczenie w biznesie z wprowadzaniem dobrych praktyk komunikacji empatycznej do organizacji. Pracuję z klientami indywidualnymi, liderami i zespołami oraz jako coach on-site w firmach.

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, Szkołę Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii w partnerstwie merytorycznym z Polskim Towarzystwem Psychologicznym, Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji oraz Business&Life Coaching oparty na empatii. Praktykuję jogę oraz mindfulness.

Jakub Nowierski - Business & Life Coach, Mediator, Trener Sztuki Porozumienia - pracuję w nurcie NVC (Nonviolent Communication). Współtworzę SensuSens - Sztuka Porozumienia. 

Pracuję z osobami z DDA wspierając ich w zmianie życiowej, transformacji niesłużących przekonań i budowaniu wewnętrznego zaufania do własnych wyborów. Wspieram pary w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i inteligencji emocjonalnej. Zdobyte doświadczenie w pracy biznesowej łączę, wprowadzając do organizacji komunikację empatyczną. Pracuję z klientami indywidualnymi, zespołami oraz jako coach on-site w firmach.

Ukończyłem Studia Podyplomowe Porozumienia bez Przemocy na Collegium Civitas w Warszawie, łącząc z umiejętnościami i doświadczeniem wyniesionym ze Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii w partnerstwie merytorycznym z Polskim Towarzystwem Psychologicznym, Kurs Doskonalenie Umiejętności Trenerskich i Komunikacji, Business&Life Coaching oparty na empatii, Studium Mediacji. Praktykuje tai-chi i medytacje.


W naszej pracy stosujemy kodeksy etyczne ICF (International Coach Federation), Polskiej Izby Coachingu oraz wytyczne Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Rozwoju Osobistego.


Jeżeli masz pytania, wątpliwości czy to dla Ciebie zapraszamy do kontaktu:

[email protected] / 510 022 286
[email protected] / 695 101 974

więcej o nas:
www.sensusens.pl 
https://www.facebook.com/SensuSens.SztukaPorozumie...Zobacz również:

szkolenia Coaching NVC Rozwój osobisty Work-life balance