To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Lekcje z Kopenhagi i Benidormu, czyli jak współtworzyć ważne dla nas miejsca.
Wyprzedane Brak wolnych miejsc


Cykl spotkań - Co-design your place, czyli współtworzymy ważne dla nas miejsca

27 maja 2021 r., o godz. 19.00 zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu Co-design Your Place pod tytułem "Lekcje z Kopenhagi i Benidormu, czyli jak współtworzyć ważne dla nas miejsca". 

Podczas godzinnego webinarium wysłuchamy:
➡️ ciekawego przykładu rewitalizacji policji z 1920 roku znajdującej się w centrum Kopenhagi, którą przekształcono w innowacyjną przestrzeń dedykowaną społeczności studenckiej. Swoim doświadczeniem we współpracy z i dla The Station opowie nam Julia Koczorowska, specjalista w zakresie budowania partnerstw strategicznych w WWF Polska, wolontariuszka The Station, absolwentka Copenhagen Business School;

➡️ prelekcji dotyczącej Benidormu, miasta turystycznego we wschodniej Hiszpanii, które swoją politykę odnowy miejskiej w sezonie zimowym ukierunkowało na potrzeby osób starszych, osób z niepełnosprawnościami, czyniąc je dostępnym i przyjaznym dla tzw. wrażliwych grup społecznych. Prelekcję wygłosi Agnieszka Labus, fundatorka i Prezes Zarządu Fundacji Laboratorium Architektury 60+ (LAB 60 na Wydziale Architektury Politechniki Ślaskiej, a także autorka i realizatorka niezliczonych działań na rzecz ludzi starszych, w tym projektu Era Nowej Starości.

📳 Połączymy się poprzez platformę Zoom. Link znajdziesz tu: https://zoom.us/j/93045520789 oraz w wydarzeniu.

📩 Masz pytania? Napisz do nas! 

Do zobaczenia!
#rewitalizacja #codesignyourplace 

Zobacz również:

szkolenia