CODE{sun}DAY 25

6 Grudnia 2020, 10:00-17:00 (Niedziela)

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Do wyboru jedne z trzech warsztatów, w związku z tym, iż odbywają się w tym samym czasie możesz wziąć udział tylko w jednym warsztatach :) CODE{sun}DAY 25 - Zdalnie - Python

Do wyboru jedne z trzech warsztatów, w związku z tym, iż odbywają się w tym samym czasie możesz wziąć udział tylko w jednym warsztatach :)

29 Listopada 2020, 23:59 50,00 zł
Do wyboru jedne z trzech warsztatów, w związku z tym, iż odbywają się w tym samym czasie możesz wziąć udział tylko w jednym warsztatach :) CODE{sun}DAY 25 - Zdalnie - Java

Do wyboru jedne z trzech warsztatów, w związku z tym, iż odbywają się w tym samym czasie możesz wziąć udział tylko w jednym warsztatach :)

29 Listopada 2020, 23:00 50,00 zł
Do wyboru jedne z trzech warsztatów, w związku z tym, iż odbywają się w tym samym czasie możesz wziąć udział tylko w jednym warsztatach :) CODE{sun}DAY 25 - Zdalnie - HTML i CSS

Do wyboru jedne z trzech warsztatów, w związku z tym, iż odbywają się w tym samym czasie możesz wziąć udział tylko w jednym warsztatach :)

29 Listopada 2020, 23:59 50,00 zł

CODE{sun}DAY 25.

❄️Zbliża się zima, w związku z tym postanowiliśmy przeznaczyć wpływy z biletów dla schroniska promyk https://schroniskopromyk.pl/ :)  🐶

Czym jest CODE{sun}DAY?

7 godzinne spotkanie, podczas którego będziesz miał okazje sprawdzić swoje predyspozycje oraz przekonasz się jak wygląda zdalna praca z trenerem.

Dla kogo?

Chciałbyś/Chciałabyś rozpocząć swoją przygodę z branżą IT? Nie masz jeszcze żadnego doświadczenia z programowaniem/testowaniem? To spotkanie jest dla Ciebie!

Jak wyglądają zajęcia?

Spotkanie odbędzie się w przestrzeni wirtualnej - w czasie rzeczywistym, podczas którego - trener z chęcią odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz pomoże przebrnąć przez pierwsze linijki kodu, dowiesz się także kilku rzeczy o nas. Zajęcia służą głównie zdobyciu praktycznych umiejętności, także po kilku słowach wstępu przechodzimy do pisania pierwszych linijek kodu. Wszystkie tematy prowadzone są od podstaw. 

Wymagania

Chęć do nauki :) 


Do wyboru jedne z trzech warsztatów, w związku z tym, iż odbywają się w tym samym czasie możesz wziąć udział tylko w jednym warsztatach :) 

Python Język Darmowe ikonyWarsztaty: Python od podstaw

Warsztaty są skierowane do osób, które chcą spróbować swoich sił w jednym z najbardziej popularnych języków programowania. Jeżeli zastanawiasz się czy warto możemy podpowiedzieć, ze składnia Pythona została tak przemyślana, aby była przystępna dla początkujących i jak najbardziej przypominała język angielski. Czytelność, uniwersalność i możliwość szybkiego osiągnięcia pożądanych efektów sprawiły, że jest jednym z najbardziej popularnych języków.


Java Icon of Glyph - Available in SVG, PNG, EPS, AI & Icon fontsWarsztaty: Java od podstaw

Warsztaty dla osób, które zastanawiają się nad nauką programowania, nie mają doświadczenia z programowaniem, a za pierwszy język do chcą obrać właśnie Javę. Podczas warsztatów poznasz podstawy tworzenia aplikacji, dowiesz się również, z jakich narzędzi korzystają na co dzień programiści, co to znaczy czytelny kod i czym się kierować kontynuując naukę programowania w tym języku.


HTML Icon Outline - Icon Shop - Download free icons for commercial useWarsztaty: HTML i CSS od podstaw 

HTML i CSS to podstawowe języki Internetu. Od tego wszystko się zaczyna i od tego właśnie zacząć się może przygoda z programowaniem! Jak wygląda dokument HTML? Od czego zacząć i jak się zabrać do budowania swojej pierwszej strony internetowej zupełnie samodzielnie? Jak sprawić, by to, co chcę pokazać, było naprawdę… ładne? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź podczas warsztatów HTML i CSS! I to zupełnie od podstaw.Szczegóły

Kiedy: 06.12.2020 r. 

Koszt: 50 zł, wpływy z biletów zostanę przeznaczone dla schroniska promyk https://schroniskopromyk.pl/ 🐶

Gdzie: Zdalnie - w czasie rzeczywistym,

Poziom: Warsztaty od podstaw. Przeznaczone są dla osób, które nie posiadają żadnego doświadczenia z programowaniem.


Harmonogram

10:00-11:30 - pierwsza część spotkania
11:30-11:40 - przerwa
11:40-13:00 - druga część spotkania
13:00-13:30 - przerwa
13:30-15:00 - trzecia część spotkania
15:00-15:10 - przerwa
15:10-16:40 - czwarta część spotkania
16:40-17:00 - pytaniaZapisy i płatność 

Zapisy trwają do 29.11.2020 lub do wyczerpania miejsc

Akceptacja uczestników 30.12.2020

Start: 06.12.2020 o godzinie 10:00!

O zakwalifikowaniu się na warsztaty decydować będzie odpowiedź na pytanie: "Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach?", które znajduje się w formularzu zgłoszeniowym.

Opłata: koszt warsztatów to 50 zł,  wpływy z biletów zostanę przeznaczone dla schroniska promyk https://schroniskopromyk.pl/ 🐶

link do płatności otrzymasz dopiero w momencie zaakceptowania Twojego zgłoszenia.Wciąż masz wątpliwość? Śmiało pisz lub dzwoń!

Kontakt

  e-mail:  klaudia.kaczmarczyk@codeme.pl lub aneta.dyrda@codeme.pl
tel. 724 379 836
facebook: https://www.facebook.com/FundacjaCODEME/

www: www.codeme.pl


Organizator:

Fundacja CODE:ME od ponad pięciu lat prowadzi warsztaty, kursy i szkolenia IT z wielu różnych języków programowania i technologii i na różnych poziomach zaawansowania - od całkiem podstawowych, otwartych dla wszystkich, po bardzo specjalistyczne. W chwili obecnej grono naszych absolwentów liczy przeszło 1500 osób. Ich podstawową misją jest szeroko zakrojona działalność edukacyjna i promująca poszerzanie kompetencji technologicznych, a także szerzenie świadomości o ścieżkach wejścia do świata IT. 


Zobacz również:

szkolenia HTML Java Python wydarzenia Zdalnie