CODE{sun}DAY 26

21 Marca 2021, 10:00-17:00 (Niedziela)

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Do wyboru jedne z dwóch warsztatów, w związku z tym, iż odbywają się w tym samym czasie możesz wziąć udział tylko w jednym warsztatach :) CODE{sun}DAY 26 || Scrum

Do wyboru jedne z dwóch warsztatów, w związku z tym, iż odbywają się w tym samym czasie możesz wziąć udział tylko w jednym warsztatach :)

14 Marca 2021, 19:44 30,00 zł
Do wyboru jedne z dwóch warsztatów, w związku z tym, iż odbywają się w tym samym czasie możesz wziąć udział tylko w jednym warsztatach :) CODE{sun}DAY 26 || MongoDB

Do wyboru jedne z dwóch warsztatów, w związku z tym, iż odbywają się w tym samym czasie możesz wziąć udział tylko w jednym warsztatach :)

14 Marca 2021, 23:00 30,00 zł

CODE{sun}DAY 26.Warsztaty CODE{sun}DAY są doskonałą okazją dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z branżą IT!


Czy kiedykolwiek pojawiło się w Twojej głowie pytania - od czego zacząć przygodę z programowaniem? Podpowiadamy - najlepiej od początku! Po pierwsze i najważniejsze - liczą się chęci i energia. Nie musisz być programistą ani znać podstaw żadnego języka programowania.

Wystarczy, że chcesz dowiedzieć się, jak rozpocząć naukę kodowania i spróbować swoich sił podczas tworzenia jednego z zaproponowanych przez naszych trenerów projektów. Od podstaw i odpowiedzi na pytanie, czym jest if, aż do poprawnie napisanej aplikacji!

Całodniowe warsztaty to także świetna okazja dla osób, które planują rozpocząć naukę na kursie - mały przedsmak tego, co Cię czeka.


Jak wyglądają zajęcia?

Spotkanie odbędzie się w przestrzeni wirtualnej - w czasie rzeczywistym, podczas którego - trener z chęcią odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz pomoże przebrnąć przez pierwsze linijki kodu, dowiesz się także kilku rzeczy o nas. Zajęcia służą głównie zdobyciu praktycznych umiejętności, także po kilku słowach wstępu przechodzimy do pisania pierwszych linijek kodu. Wszystkie tematy prowadzone są od podstaw. 


Dlaczego warto wziąć udział?

Udział w warsztatach CODE{sun}DAY jest doskonałą okazją do utrwalenia posiadanej już wiedzy, a przede wszystkim poznania nowych technologii i sprawdzenia, który język programowania jest dla Ciebie. Dodatkowo każdy z trenerów prowadzących warsztaty posiada doświadczenie zarówno zawodowe w branży IT, jak i umiejętności prowadzenia warsztatów i szkoleń.

Jeżeli zapisałeś/aś się na nasz kurs, jest to świetna okazja, aby potraktować warsztaty jako prework. Zapoznasz się z trenerem, a także zdobędziesz podstawy do dalszego rozwoju w danej technologii.


Do wyboru jedne z dwóch warsztatów, w związku z tym, iż odbywają się w tym samym czasie możesz wziąć udział tylko w jednym warsztatach :) Szczegóły:


Kiedy: 21.03.2021 r. 

Koszt: 30 zł

Gdzie: Zdalnie - w czasie rzeczywistym,

Poziom: Warsztaty od podstaw. Przeznaczone są dla osób, które nie posiadają żadnego doświadczenia z programowaniem.Harmonogram:

10:00-11:30 - pierwsza część spotkania
11:30-11:40 - przerwa
11:40-13:00 - druga część spotkania
13:00-13:30 - przerwa
13:30-15:00 - trzecia część spotkania
15:00-15:10 - przerwa
15:10-16:40 - czwarta część spotkania
16:40-17:00 - pytaniaJakie warsztaty tym razem?

Mongo DB

Od podstaw dowiesz się jak stworzyć i zarządzać swoją nierelacyjną bazą danych MongoDB. Jak tworzyć zapytania, agregować dane i wyciągać z nich najważniejsze informacje.

Scrum

Scrum jest najpopularniejszą metodyką pracy zespołów programistycznych. Na tych warsztatach dowiesz się, jak właściwie organizuje się pracę zespołów deweloperskich i na chwilę odpoczniesz od kodu.


Co po CODE{sun}DAY?

Droga do IT krótka nie jest, a takie niedzielne warsztaty są właśnie jednym z wielu dobrych kroków do... jakby nie było, sukcesu! Najważniejsze, by nie był ostatnim, bo, choć wraz z trenerami robimy, co się da, programowanie czy testowanie to dziedziny zbyt szerokie, by przekazać wiedzę w osiem godzin. Praca z trenerem czy mentorką znacznie przyspiesza zdobywanie wiedzy, to pewnie już wiesz po dzisiejszych warsztatach.

Dlatego właśnie w tym miejscu chcemy zaprosić Cię do zrobienia z nami kolejnego kroku w tym kierunku - na kurs programowania czy testowania z CODE:ME!Kontakt

  e-mail:  klaudia.kaczmarczyk@codeme.pl lub karolina.best@codeme.pl
tel. 724 379 836
facebook: https://www.facebook.com/FundacjaCODEME/

www: www.codeme.pl


Organizator:

Fundacja CODE:ME od ponad pięciu lat prowadzi warsztaty, kursy i szkolenia IT z wielu różnych języków programowania i technologii i na różnych poziomach zaawansowania - od całkiem podstawowych, otwartych dla wszystkich, po bardzo specjalistyczne. W chwili obecnej grono naszych absolwentów liczy przeszło 1500 osób. Ich podstawową misją jest szeroko zakrojona działalność edukacyjna i promująca poszerzanie kompetencji technologicznych, a także szerzenie świadomości o ścieżkach wejścia do świata IT. Zobacz również:

szkolenia MongoDB Scrum wydarzenia Zdalnie