To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
już niedostępne -

Już 10 października 2019 StartUp Booster zaprasza na bezpłatne szkolenie "Jak budować skuteczny content w social media?", które odbędzie się w przestrzeniach Biznes Zone Wrocław.

✅ Prowadzisz biznes, jesteś obecny w social media, ale masz poczucie, że możesz wyciągnąć więcej z zarządzanych przez ciebie profili?

✅ Wiemy co z tym zrobić! Na szkoleniu pokażemy ci, na co zwrócić uwagę, prowadząc profesjonalny profil w social media. W czasie szkolenia:👌 Grzegorz opowie o tym jak stworzyć dobry content, który realizuje wyznaczone cele biznesowe, gromadzi liczne społeczności i zbiera wysokie wyniki zaangażowania odbiorców.👌 Bogumił pokaże jak stworzyć grafiki, które nie tylko przyciągają wzrok, ale również w czytelny sposób komunikują to na czym nam zależy.Social media, to słowa i obrazy. Na tym szkoleniu pokażemy jak je dobrze ze sobą połączyć. 

✅O prowadzących:

-Grzegorz Mikosza - na co dzień zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem systemów komunikowania w internecie, za pomocą stron www i mediów społecznościowych. W swojej pracy skupia się na strategicznym budowaniu relacji marki z otoczeniem. Autor kilkunastu strategii, administrator kilkunastotysięcznych społeczności, twórca kampanii reklamowych Facebook Ads. Wiceprezes wrocławskiej agencji public relations "Preludium". Twórca i współorganizator wydarzeń oraz szkoleń "Marketing Inspire". Trener "Akademii Wizerunku Osobistego", Ekspert Brand24 w projekcie "Experts Hub".

-Bogumił Mateja- fan kreatywnego myślenia w designie i w życiu codziennym. Projektant, dyrektor kreatywny. Do 2013 roku kierownik studia graficznego w Gazecie Wyborczej, współzałożyciel agencji reklamowej JungleArt Studio, redaktor techniczny czasopisma Fizjoterapia Polska. Odpowiadał głównie za kreacje kampanii reklamowych, design publikacji prasowych oraz zarządzanie projektami i zespołami projektowymi. Obecnie specjalizuje się w budowaniu i projektowaniu wizerunku marek jako Dyrektor Kreatywny Preludium Agencji PR . Współorganizator projektu Marketing Inspire.


✅ Termin i miejsce szkolenia:

10 października 2019

godz. 18:00

Biznes Zone Wrocław

ul. Robotnicza 42a 

Diamentum Office

Wrocław

Zapraszamy !!!

Jeśli Pani/Pan kontaktuje się z nami pierwszy raz, prosimy o zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych osobowych w Fundacji https://twojstartup.pl/ObowiazekInformacyjnyRODOFundacja23-05-2018.pdf /If you received this message for the first time please read Foundation's rules regarding personal data protection policy: https://twojstartup.pl/Obowiazek-informacyjny-ENG.pdf

Zobacz również:

szkolenia Coworking Firma Marketing Social Media wydarzenia Wrocłaew